三元
途径“三元”的公交线路
去程: 大河桂 — 瓦屋里 — 弯里 — 佘坝 — 宋老 — 沙河嘴 — 大垾小学 — 新庄丽 — 吕老 — 魏家山 — 新义小学 — 三元 — 新义中学 — 孙老 — 孙厚 — 墩上 — 义兴 — 中村 — 松山 — 浅湾小区(东) — 花津南路5号站 — 花津南路4号站 — 花津南路3号站 — 花津南路2号站 — 花津南路1号站 — 奇瑞新能源 — 电气产业园 — 西山路 — 高新开发区 — 马饮客运站 (30站)
回程: 马饮客运站 — 高新开发区 — 西山路 — 电气产业园 — 奇瑞新能源 — 花津南路1号站 — 花津南路2号站 — 花津南路3号站 — 花津南路4号站 — 花津南路5号站 — 浅湾小区(东) — 松山 — 中村 — 义兴 — 墩上 — 孙厚 — 孙老 — 新义中学 — 三元 — 新义小学 — 魏家山 — 吕老 — 新庄丽 — 大垾小学 — 沙河嘴 — 宋老 — 佘坝 — 弯里 — 瓦屋里 — 大河桂 (30站)