沙鹅村
途径“沙鹅村”的公交线路
去程: 蓝田客运站 — 五星小学 — 黄桷坪 — 杨桥十字路口 — 棉花山 — 塘湾 — 老房子 — 黄坝 — 滩子口 — 万寿桥 — 李湾 — 铜鼓山 — 陈公堂 — 刘咀 — 泰安镇政府 — 泰安 — 泰兆路口 — 机械工业园区 — 新房子 — 松山坳 — 桔子坎村 — 桔卫路 — 大路边 — 文星桥 — 石灰路 — 沙鹅村 — 砖厂 — 肖咀 — 雷公山 — 大角保大桥 — 火炬村 — 分水 (32站)
回程: 分水 — 火炬村 — 大角保大桥 — 雷公山 — 肖咀 — 砖厂 — 沙鹅村 — 石灰路 — 文星桥 — 大路边 — 桔卫路 — 桔子坎村 — 松山坳 — 新房子 — 机械工业园区 — 泰兆路口 — 泰安 — 泰安镇政府 — 刘咀 — 陈公堂 — 铜鼓山 — 李湾 — 万寿桥 — 滩子口 — 黄坝 — 老房子 — 塘湾 — 棉花山 — 杨桥十字路口 — 黄桷坪 — 五星小学 — 蓝田客运站 (32站)