善义背
去程: 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 南湖广场 — 妇保医院 — 东立交 — 三衢路[大润发] — 招商场 — 武警支队 — 双港口 — 落马桥 — 双塘头 — 坑西路口 — 十五里 — 黄家 — 十八里 — 杨家突 — 五立埂 — 饲料厂 — 廿里 — 云头 — 都刘 — 善义背 — 前河 — 山塘 — 车头 — 上史 — 窑里 — 后溪镇 (30站)
回程: 后溪镇 — 窑里 — 上史 — 车头 — 山塘 — 前河 — 善义背 — 都刘 — 云头 — 廿里 — 饲料厂 — 五立埂 — 杨家突 — 十八里 — 黄家 — 十五里 — 坑西路口 — 双塘头 — 落马桥 — 双港口 — 武警支队 — 招商场 — 三衢路[大润发] — 东立交 — 妇保医院 — 南湖广场 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 (30站)
去程: 南湖广场 — 妇保医院 — 东立交 — 三衢路[大润发] — 招商场 — 武警支队 — 双港口 — 落马桥 — 双塘头 — 坑西路口 — 十五里 — 黄家 — 十八里 — 杨家突 — 五立埂 — 饲料厂 — 廿里 — 云头 — 都刘 — 善义背 — 前河 — 百灵街 — 下棠 — 上棠 (24站)
回程: 上棠 — 下棠 — 百灵街 — 前河 — 善义背 — 都刘 — 云头 — 廿里 — 饲料厂 — 五立埂 — 杨家突 — 十八里 — 黄家 — 十五里 — 坑西路口 — 双塘头 — 落马桥 — 双港口 — 武警支队 — 招商场 — 三衢路[大润发] — 东立交 — 妇保医院 — 南湖广场 (24站)