上五庄新村
途径“上五庄新村”的公交线路
去程: 上五庄新村 — 上五庄 — 白杨口 — 拉隆口 — 玉拉 — 黑嘴 — 吴仲村 — 工具厂 — 一机床 — 九中 — 大堡子 — 三其村 — 三其西 — 三其 — 三其东 — 西站 — 杏园村 — 西杏园 — 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 海湖桥东 — 海湖路市场 — 海湖路 — 西川南路 — 省广电局 (30站)
回程: 省广电局 — 西川南路 — 海湖路 — 海湖路市场 — 海湖桥东 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 — 西杏园 — 杏园村 — 西站 — 三其东 — 三其 — 三其西 — 三其村 — 大堡子 — 九中 — 一机床 — 工具厂 — 吴仲村 — 黑嘴 — 玉拉 — 拉隆口 — 白杨口 — 上五庄 — 上五庄新村 (30站)