盐庄西
去程: 上五庄新村 — 上五庄 — 白杨口 — 拉隆口 — 玉拉 — 黑嘴 — 吴仲村 — 工具厂 — 一机床 — 九中 — 大堡子 — 三其村 — 三其西 — 三其 — 三其东 — 西站 — 杏园村 — 西杏园 — 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 海湖桥东 — 海湖路市场 — 海湖路 — 西川南路 — 省广电局 (30站)
回程: 省广电局 — 西川南路 — 海湖路 — 海湖路市场 — 海湖桥东 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 — 西杏园 — 杏园村 — 西站 — 三其东 — 三其 — 三其西 — 三其村 — 大堡子 — 九中 — 一机床 — 工具厂 — 吴仲村 — 黑嘴 — 玉拉 — 拉隆口 — 白杨口 — 上五庄 — 上五庄新村 (30站)
去程: 一机床 — 九中 — 大堡子 — 三其村 — 三其西 — 三其 — 三其东 — 西站 — 杏园村 — 西杏园 — 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 海湖桥东 — 省交通学校 — 小桥十字西 — 交通巷北口 — 西宁浴池 — 同仁路口 — 五岔路口 — 中心广场 — 昆仑桥 — 管理站 — 六一桥东 — 洪水桥 — 南川公园 — 烈士陵园 — 南川公交小区 (32站)
回程: 南川公交小区 — 烈士陵园 — 南川公园 — 洪水桥 — 六一桥东 — 管理站 — 昆仑桥 — 中心广场 — 五岔路口 — 同仁路口 — 西宁浴池 — 交通巷北口 — 人民公园 — 小桥十字西 — 省交通学校 — 海湖桥东 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 — 西杏园 — 杏园村 — 西站 — 三其东 — 三其 — 三其西 — 三其村 — 大堡子 — 九中 — 一机床 (33站)
去程: 湟水路 — 湟水路中 — 湟水路北口 — 三其 — 三其东 — 西站 — 杏园村 — 西杏园 — 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 文化公园 — 海晏路西 — 市环保局 — 海晏路中 — 东大医院 — 交通巷北口 — 西宁浴池 — 同仁路口 — 五岔路口 — 中心广场东 — 大十字 — 湟光 — 北小街口 — 东稍门 — 共和中路 — 省医院 (31站)
回程: 省医院 — 共和中路 — 东稍门 — 北小街口 — 湟光 — 大十字 — 中心广场东 — 五岔路口 — 同仁路口 — 西宁浴池 — 交通巷北口 — 人民公园 — 东大医院 — 海晏路中 — 市环保局 — 海晏路西 — 文化公园 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 — 西杏园 — 杏园村 — 西站 — 三其东 — 三其 — 湟水路北口 — 湟水路中 — 湟水路 (32站)
去程: 三四一九厂 — 大堡子 — 宋家寨(临时) — 转运站 — 三其西 — 三其 — 三其东 — 杏园村 — 西杏园 — 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 海湖桥南 — 五四西路西口 — 师大 — 冷湖路北口 — 冷湖路 — 省广电局 — 虎台中学 — 虎台 — 植物园 — 十二中 — 西山一巷 — 湟川三角花园 — 湟川中学 — 武警总队 — 省艺校 — 香格里拉花园 (32站)
回程: 香格里拉花园 — 省艺校 — 武警总队 — 湟川中学 — 湟川三角花园 — 西山一巷 — 十二中 — 植物园 — 虎台 — 虎台中学 — 省广电局 — 冷湖路 — 冷湖路北口 — 师大 — 五四西路西口 — 海湖桥南 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 — 西杏园 — 杏园村 — 三其东 — 三其 — 三其西 — 转运站 — 宋家寨(临时) — 大堡子 — 三四一九厂 (32站)
去程: 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 海湖路南 — 文化公园 — 海晏路西 — 市环保局 — 海晏路中 — 东大医院 — 交通巷北口 — 西宁浴池 — 同仁路口 — 五岔路口 — 兴海路口 — 省党校 — 三角花园 — 中医院 — 五一路口 — 湟光 — 北小街口 — 东稍门 — 共和中路 — 七一路口 — 周家泉 — 德令哈路北 — 果洛路 — 花园路口 — 康西新村 — 曹家寨 — 民和路口 — 沪宁路 — 经济开发区 (36站)
回程: 经济开发区 — 沪宁路 — 民和路口 — 曹家寨 — 康西新村 — 花园路口 — 果洛路 — 德令哈路北 — 周家泉 — 七一路口 — 共和中路 — 东稍门 — 北小街口 — 湟光 — 五一路口 — 中医院 — 西宁宾馆 — 省党校 — 兴海路 — 中华巷北口 — 七中 — 中华巷南口 — 同仁路口 — 西宁浴池 — 交通巷北口 — 人民公园 — 东大医院 — 海晏路中 — 市环保局 — 海晏路西 — 文化公园 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 (38站)
去程: 一机床 — 九中 — 大堡子 — 三四一九工厂 — 三其村 — 三其西 — 三其 — 三其东 — 杏园西 — 杏园村 — 西杏园 — 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 海湖桥东 — 五四西路西口 — 师大 — 冷湖路北口 — 虎台小区北口 — 杨家寨 — 五四西路口 — 新宁广场 — 交通巷 — 现代妇产医院 — 气象巷 — 五岔路口 — 中心广场 — 三角花园 — 青海日报社 — 十三中 — 北山市场东 — 大寺沟桥西 — 大寺沟桥 — 五一桥口 — 车辆段 (39站)
回程: 车辆段 — 五一桥口 — 大寺沟桥 — 大寺沟桥西 — 北山市场东 — 十三中 — 青海日报社 — 三角花园 — 中心广场 — 五岔路口 — 气象巷 — 现代妇产医院 — 交通巷 — 新宁广场 — 五四西路口 — 杨家寨 — 虎台小区北口 — 冷湖路北口 — 师大 — 五四西路西口 — 海湖桥东 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 — 西杏园 — 杏园村 — 杏园西 — 三其东 — 三其 — 三其西 — 三其村 — 三四一九工厂 — 大堡子 — 九中 — 一机床 (39站)
去程: 一机床 — 九中 — 大堡子 — 三四一九工厂 — 三其村 — 三其西 — 三其 — 三其东 — 杏园西 — 杏园村 — 西杏园 — 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 海湖桥东 — 省交通学校 — 小桥十字东 — 小桥 — 小桥北站 — 新绿洲药业 — 门源路十字 — 朝阳东路十字 — 朝阳商城 — 家美家居建材城 — 朝阳东路 — 朝阳 — 朝阳西 — 寺台子 — 北山市场 — 北山市场东 — 大寺沟桥西 — 大寺沟桥 — 五一桥口 — 五一桥东 — 车辆段 (39站)
回程: 车辆段 — 五一桥口 — 大寺沟桥 — 大寺沟桥西 — 北山市场东 — 北山市场 — 寺台子 — 朝阳西 — 朝阳 — 朝阳东路 — 家美家居建材城 — 朝阳商场 — 朝阳东路十字 — 门源路十字 — 新绿洲药业 — 小桥北站 — 小桥 — 小桥十字东 — 省交通学校 — 海湖桥东 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 — 西杏园 — 杏园村 — 杏园西 — 三其东 — 三其 — 三其西 — 三其村 — 三四一九工厂 — 大堡子 — 九中 — 一机床 (38站)
去程: 火车西站 — 西站一巷 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 省交通学校 — 海湖桥东 — 小桥十字西 — 交通巷北口 — 西宁浴池 — 同仁路口 — 五岔路口 — 中心广场 — 西门 — 大十字 — 湟光 — 北小街口 — 西宁大厦 — 青藏铁路公司 — 建国路汽车站 (23站)
回程: 建国路汽车站 — 青藏铁路公司 — 西宁大厦 — 北小街口 — 湟光 — 大十字 — 西门 — 中心广场 — 五岔路口 — 同仁路口 — 西宁浴池 — 交通巷北口 — 人民公园 — 小桥十字西 — 海湖桥东 — 省交通学校 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 西站一巷 — 火车西站 (24站)
去程: 火车西站 — 西站二巷 — 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 省交通学校 — 海湖桥东 — 小桥十字西 — 小桥 — 小桥北站 — 沈那中学 — 宁张路 — 北杏园 — 幸福城小区 — 天峻桥西 — 新世纪花园 — 陶家寨 — 生物园区路口 — 生物园小区 — 新乐花园 — 经二路北 — 青海明胶 — 生物园区 (27站)
回程: 生物园区 — 青海明胶 — 经二路北 — 新乐花园 — 生物园小区 — 生物园区路口 — 陶家寨 — 新世纪花园 — 天峻桥西 — 幸福城小区 — 北杏园 — 宁张路 — 沈那中学 — 小桥北站 — 小桥 — 小桥十字西 — 海湖桥东 — 省交通学校 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 — 西站二巷 — 火车西站 (27站)