市政府
去程: 武商 — 文星学校 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 五中 — 便河 — 工人文化宫 — 市报社 — 二医 — 洪家垸 — 少年宫 — 纺织大学 — 市政府 — 711 — 北湖小区 — 武德路口 — 就业局 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 市电视台 — 荆州天桥 — 市军分区 — 花台 — 五医 — 长江大学城中区 — 新南门 — 城南大市场 — 南环路 — 长江大学城南区 (33站)
回程: 长江大学城南区 — 南环路 — 城南大市场 — 新南门 — 长江大学城中区 — 五医 — 花台 — 市军分区 — 荆州天桥 — 市电视台 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 就业局 — 武德路口 — 北湖小区 — 711 — 市政府 — 纺织大学 — 少年宫 — 洪家垸 — 二医 — 市报社 — 工人文化宫 — 便河 — 五中 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 文星学校 — 武商 (33站)
去程: 公交车场 — 三医 — 沙棉 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 江汉 — 便河 — 中山公园 — 江津宾馆 — 沙市长途车站 — 塔桥路 — 洪垸转盘 — 纺织大学 — 市政府 — 711 — 北湖小区 — 武德路 — 就业局 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 市电视台 — 老行署 — 市委 — 小北门 — 玄妙观音档 — 新北门 — 大北门 — 三国公园 (32站)
回程: 三国公园 — 大北门 — 新北门 — 玄妙观音档 — 小北门 — 市委 — 老行署 — 市电视台 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 就业局 — 武德路 — 北湖小区 — 711 — 市政府 — 纺织大学 — 洪垸转盘 — 塔桥路 — 沙市长途车站 — 江津宾馆 — 中山公园 — 便河 — 江汉 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙棉 — 三医 — 公交车场 (32站)
去程: 钢管厂 — 活力28分厂 — 月堤路 — 沙隆达 — 东印 — 东区客运站 — 燎原小区 — 三湾车场 — 三湾路转盘 — 奥体中心 — 武商 — 铁路局 — 玉桥小区 — 新中医院 — 活力城 — 红门路口 — 江津邮局 — 二医院 — 洪家垸 — 公交总公司 — 市政府 — 711 — 北湖小区 — 武德路口 — 就业局 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 荆州天桥 — 花台 — 五医 — 西门 (33站)
回程: 西门 — 五医 — 花台 — 荆州天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 就业局 — 武德路口 — 北湖小区 — 711 — 市政府 — 公交总公司 — 洪家垸 — 二医院 — 江津邮局 — 红门路口 — 活力城 — 新中医院 — 玉桥小区 — 铁路局 — 武商 — 奥体中心 — 三湾路转盘 — 三湾车场 — 燎原小区 — 东区客运站 — 东印 — 沙隆达 — 月堤路 — 活力28分厂 — 钢管厂 (33站)
去程: 超强大超市 — 小北门转盘 — 市种子公司 — 万隆市场 — 马河渔场 — 荆州花园 — 东门 — 就业局 — 武德路口 — 北湖小区 — 711厂 — 市政府 — 纺织大学 — 青少年宫 — 洪家院 — 二医 — 江津客运站 — 江汉大市场 — 文化宫 — 便河 — 五中 — 一医 — 红门路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙棉 (26站)
回程: 沙棉 — 豉湖路 — 肉联 — 红门路 — 一医 — 五中 — 便河 — 文化宫 — 江汉大市场 — 江津客运站 — 二医 — 洪家院 — 青少年宫 — 纺织大学 — 市政府 — 711厂 — 北湖小区 — 武德路口 — 就业局 — 东门 — 荆州花园 — 马河渔场 — 万隆市场 — 市种子公司 — 小北门转盘 — 超强大超市 (26站)