线路 站点 更改城市
请输入要查询的线路或站点,如“10路”、“601”、“火车站”。
东阳公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
东阳公交线路: 市区线路
途径“寿塔”的公交线路
15路 20路
东阳公交 15路
去程: 廿里牌 — 桥头 — 下槐堂 — 寿塔 — 岭下 — 南午岭 — 南站 — 水果市场 — 西苑里 — 振兴路口 — 南街口(好乐多) — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (16站)
回程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 南街口(好乐多) — 振兴路口 — 西苑里 — 水果市场 — 南站 — 南午岭 — 岭下 — 寿塔 — 下槐堂 — 桥头 — 廿里牌 (16站)
东阳公交 20路
去程: 南站 — 南午岭 — 岭下 — 寿塔 — 花墩塘 — 朱山 — 岭脚 — 岭头 — 梅塘 — 富民 — 官清 — 槐溪 — 大联 (13站)
回程: 大联 — 槐溪 — 官清 — 富民 — 梅塘 — 岭头 — 岭脚 — 朱山 — 花墩塘 — 寿塔 — 岭下 — 南午岭 — 南站 (13站)