孙家街
去程: 启新街 — 和顺街 — 中学前 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 五一路 — 孙家街 — 龙河家园 — 解放桥 — 胜利塔 — 同心街 — 光荣街道 — 五十六中学 — 茂林街 — 文化街 — 列宁街 (17站)
回程: 列宁街 — 文化街 — 茂林街 — 五十六中学 — 光荣街道 — 同心街 — 胜利塔 — 解放桥 — 龙河家园 — 孙家街 — 五一路 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 中学前 — 和顺街 — 启新街 (17站)
去程: 启新街 — 和顺街 — 中学前 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 五一路 — 孙家街 — 龙河家园 — 解放桥 — 胜利塔 — 同心街 — 光荣街道 — 五十六中学 — 茂林街 — 406医院 (16站)
回程: 406医院 — 茂林街 — 五十六中学 — 光荣街道 — 同心街 — 胜利塔 — 解放桥 — 龙河家园 — 孙家街 — 五一路 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 中学前 — 和顺街 — 启新街 (16站)
去程: 列宁街 — 文化街 — 茂林街 — 五十六中学 — 光荣街道 — 同鑫街 — 胜 — 利塔 — 解放桥 — 龙河家园 — 孙家街 — 五一路 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 中学前 — 向阳街 — 新开街 — 元宝坊 (19站)
回程: 元宝坊 — 新开街 — 向阳街 — 中学前 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 五一路 — 孙家街 — 龙河家园 — 解放桥 — 胜利塔 — 同鑫街 — 光荣街 — 道 — 五十六中学 — 茂林街 — 文化街 — 列宁街 (19站)