二院
去程: 启新街 — 和顺街 — 中医院 — 向阳街 — 新开街 — 元宝坊 — 元宝家园 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 (12站)
回程: 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 元宝家园 — 元宝坊 — 新开街 — 向阳街 — 中医院 — 和顺街 — 启新街 (12站)
去程: 启新街 — 和顺街 — 中学前 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 二院 — 水师营 (10站)
回程: 水师营 — 二院 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 中学前 — 和顺街 — 启新街 (10站)
去程: 赵家沟 — 实验中学 — 上台子 — 长春街 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 二院 — 水师营 (11站)
回程: 水师营 — 二院 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 长春街 — 上台子 — 实验中学 — 赵家沟 (11站)
去程: 406医院 — 茂林街 — 文化街 — 列宁街 — 同鑫街 — 胜利塔 — 解放桥 — 龙河家园 — 孙家街 — 五一路 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 (15站)
回程: 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 五一路 — 孙家街 — 龙河家园 — 解放桥 — 胜利塔 — 同鑫街 — 列宁街 — 文化街 — 茂林街 — 406医院 (15站)
去程: 列宁街 — 同鑫街 — 胜利塔 — 解放桥 — 火车站 — 友谊公园 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 (14站)
回程: 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 友谊公园 — 火车站 — 解放桥 — 胜利塔 — 同鑫街 — 列宁街 (14站)
去程: 旅顺汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 — 西沟村 — 碾盘沟 — 金家村 — 曲家村 — 胡家村 — 冷家村 — 张家村 — 潘台村 — 尹大园 — 山头村 — 小甸子 — 夏家村 — 大甸子 — 西湖咀 (21站)
回程: 西湖咀 — 大甸子 — 夏家村 — 小甸子 — 山头村 — 尹大园 — 潘台村 — 张家村 — 冷家村 — 胡家村 — 曲家村 — 金家村 — 碾盘沟 — 西沟村 — 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 旅顺汽车站 (21站)
去程: 旅顺汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 — 西沟村 — 碾盘沟 — 金家村 — 曲家村 — 胡家村 — 冷家村 — 张家村 — 潘台村 — 尹大园 — 山头村 — 官家村 — 粉房 — 艾子村 (20站)
回程: 艾子村 — 粉房 — 官家村 — 山头村 — 尹大园 — 潘台村 — 张家村 — 冷家村 — 胡家村 — 曲家村 — 金家村 — 碾盘沟 — 西沟村 — 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 旅顺汽车站 (20站)
去程: 旅顺汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 — 西沟村 — 碾盘沟 — 金家村 — 曲家村 — 胡家村 — 冷家村 — 张家村 — 周家崴子 — 东甸子 — 西泥河 — 宋家岭 — 后泥河 (19站)
回程: 后泥河 — 宋家岭 — 西泥河 — 东甸子 — 周家崴子 — 张家村 — 冷家村 — 胡家村 — 曲家村 — 金家村 — 碾盘沟 — 西沟村 — 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 旅顺汽车站 (19站)
去程: 旅顺汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 — 香河甸 — 石嘴子 — 东泥河 — 前沙包 — 后泥河 — 李家沟 — 于家村 — 邵家村 — 北海村 — 锅炉厂 — 袁家沟 (18站)
回程: 袁家沟 — 锅炉厂 — 北海村 — 邵家村 — 于家村 — 李家沟 — 后泥河 — 前沙包 — 东泥河 — 石嘴子 — 香河甸 — 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 旅顺汽车站 (18站)
去程: 旅顺汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 — 前夹山 — 农药厂 — 后夹山 — 土城子 — 金家村 — 小金家村 — 付家甸 — 石灰窑 — 小黑石 (16站)
回程: 小黑石 — 石灰窑 — 付家甸 — 小金家村 — 金家村 — 土城子 — 后夹山 — 农药厂 — 前夹山 — 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 旅顺汽车站 (16站)
去程: 旅顺汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 — 水晶城 — 大八里 — 姜家村 — 龙头街道 — 东北山 — 柳树房 — 钟家村 — 李家村 — 长城街道 — 长岭子 (17站)
回程: 长岭子 — 长城街道 — 李家村 — 钟家村 — 柳树房 — 东北山 — 龙头街道 — 姜家村 — 大八里 — 水晶城 — 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 旅顺汽车站 (17站)
去程: 旅顺汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 — 水晶城 — 大八里 — 姜家村 — 龙头街道 — 东北山 — 付家村 — 英歌石 — 三队 — 林家村 (16站)
回程: 林家村 — 三队 — 英歌石 — 付家村 — 东北山 — 龙头街道 — 姜家村 — 大八里 — 水晶城 — 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 旅顺汽车站 (16站)
去程: 旅顺汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 — 水晶城 — 大八里 — 姜家村 — 龙头街道 — 东北山 — 付家村 — 英歌石 — 小石坎 — 镇泉寺 (16站)
回程: 镇泉寺 — 小石坎 — 英歌石 — 付家村 — 东北山 — 龙头街道 — 姜家村 — 大八里 — 水晶城 — 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 旅顺汽车站 (16站)