谭家
途径“谭家”的公交线路
去程: 井岗山 — 翠园 — 东方红 — 湾里区委 — 梅岭森林公园 — 东源村 — 堎上村 — 梅岭世纪园 — 梅岭王家 — 梅岭农贸市场 — 店前 — 紫阳宫 — 梅岭第一漂 — 龚家农场 — 东昌 — 半岭 — 竹山 — 谭家 — 红源小学 — 周家 — 茶岭李家 — 茶岭林场 — 里造周家 — 狮岗罗家 — 罗亭 (25站)
回程: 罗亭 — 狮岗罗家 — 里造周家 — 茶岭林场 — 茶岭李家 — 周家 — 红源小学 — 谭家 — 竹山 — 半岭 — 东昌 — 龚家农场 — 梅岭第一漂 — 紫阳宫 — 店前 — 梅岭农贸市场 — 梅岭王家 — 梅岭世纪园 — 堎上村 — 东源村 — 梅岭森林公园 — 湾里区委 — 东方红 — 翠园 — 井岗山 (25站)