托塘下
途径“托塘下”的公交线路
去程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 新南路 — 水果市场 — 西苑里 — 振兴路口 — 建设路口 — 朝阳路口 — 东岘路口 — 青春路口 — 迎晖路口 — 人民路口 — 小公园 — 树德路口 — 佐店 — 汽校 — 南山 — 毛竹园 — 小岭 — 下溪 — 三都桥 — 下庄 — 厚奕 — 托塘下 — 白火上 (28站)
回程: 白火上 — 托塘下 — 厚奕 — 下庄 — 三都桥 — 下溪 — 小岭 — 毛竹园 — 南山 — 汽校 — 佐店 — 树德路口 — 小公园 — 人民路口 — 迎晖路口 — 青春路口 — 东岘路口 — 朝阳路口 — 建设路口 — 振兴路口 — 西苑里 — 水果市场 — 新南路 — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (28站)