万宝街
去程: 和光路 — 万宝街 — 大兴路 — 西中华路 — 西朝阳路南路口 — 西朝阳路 — 普庆路 — 新华路 — 西安大路 — 青云街 — 康平街 — 胜利公园 — 人民大街 — 呼伦路 — 上海路 — 省政协 — 六马路 — 光复路 — 东四马路 — 二马路 — 东三道街 — 头道街 — 永长路 — 荣光桥 — 滨河小区 — 阜丰路 — 东新路 — 和顺街 — 远达大桥 — 四通路 — 发电设备总厂 — 陶瓷城 — 东环城路 — 江山市场 — 长吉北线零公里 — 师范学院 — 赵家店 (37站)
回程: 赵家店 — 东荣收费站 — 东荣大路500号 — 师范学院北门 — 吉林日报印务中心 — 河东路 — 长吉北线零公里 — 江山市场 — 东环城路 — 陶瓷城 — 发电设备总厂 — 四通路 — 远达大桥 — 和顺街 — 东新路 — 阜丰路 — 滨河小区 — 荣光桥 — 永长路 — 头道街 — 东三道街 — 二马路 — 东四马路 — 光复路 — 六马路 — 省政协 — 上海路 — 呼伦路 — 人民大街 — 胜利公园 — 康平街 — 青云街 — 西安大路 — 新华路 — 西朝阳路 — 西朝阳路南路口 — 西中华路 — 万宝街 — 和光路 (39站)