维客
去程: 我家建材商场 — 海水浴场 — 滨海新村 — 水城 — 东方金石 — 行政中心 — 广电局西 — 泰华花园 — 世纪新村西 — 光大集团 — 海汇银行 — 维客 — 计生局 — 灵山路 — 康大集团 — 交通局 — 体育馆 — 城建局 — 新华路 — 双珠公园 — 山兴.汇龙城 — 人民路 — 汽车站 — 珠山办事处北 — 车管所 — 辛庄 — 聋哑学校 — 刘家园 — 马厂 — 孟家庄 — 燮里 — 华安驾校祥通车行 — 东方工业品集团 — 丙村 (34站)
回程: 丙村 — 东方工业品集团 — 华安驾校祥通车行 — 燮里 — 孟家庄 — 马厂 — 刘家园 — 聋哑学校 — 辛庄 — 车管所 — 珠山办事处北 — 汽车站 — 人民路 — 山兴.汇龙城 — 双珠公园 — 新华路 — 城建局 — 体育馆 — 交通局 — 康大集团 — 灵山路 — 计生局 — 维客 — 海汇银行 — 光大集团 — 世纪新村西 — 泰华花园 — 广电局西 — 行政中心 — 东方金石 — 水城 — 滨海新村 — 海水浴场 — 我家建材商场 (34站)
去程: 大台村 — 小台村 — 七中 — 袁家村 — 风河 — 珠海西路 — 人民路 — 电影院 — 人民会堂(司法局) — 农业银行 — 地税局 — 新华路 — 琅琊台路 — 黄土庄 — 珠海一区 — 灵山路 — 上海路 — 维客超市 — 孙家滩 — 消防大队 — 金地花园 — 1期房 — 光大 — 实验中学 — 六中 — 北京路 — 星光大厦 — 滨海小学 (28站)
回程: 滨海小学 — 星光大厦 — 北京路 — 六中 — 实验中学 — 光大 — 1期房 — 金地花园 — 消防大队 — 孙家滩 — 维客超市 — 上海路 — 灵山路 — 珠海一区 — 黄土庄 — 琅琊台路 — 新华路 — 地税局 — 农业银行 — 人民会堂(司法局) — 电影院 — 人民路 — 珠海西路 — 风河 — 袁家村 — 七中 — 小台村 — 大台村 (28站)
去程: 临港学院站 — 天一集团站 — 兰西东站 — 天津路站 — 临港一路站 — 冯家滩站 — 交警大队 — 隐珠政府站 — 文化中心站 — 大卢家滩站 — 泰发集团站 — 董家庄站 — 杨家庄站 — 高职校站 — 百乐芬站 — 东新村东站 — 天一畔城站 — 建设学校站 — 铁山路 — 康大站 — 世纪花园站 — 黄山路站 — 观海路站 — 市民服务中心站 — 同济医院站 — 五中站 — 计生局站 — 维客东站 — 薛家滩站 — 人民路公交枢纽站 (30站)
回程: 人民路公交枢纽站 — 薛家滩站 — 维客东站 — 计生局站 — 五中站 — 同济医院站 — 市民服务中心站 — 观海路站 — 黄山路站 — 世纪花园站 — 康大站 — 铁山路 — 建设学校站 — 天一畔城站 — 东新村东站 — 百乐芬站 — 高职校站 — 杨家庄站 — 董家庄站 — 泰发集团站 — 大卢家滩站 — 文化中心站 — 隐珠政府站 — 交警大队 — 冯家滩站 — 临港一路站 — 天津路站 — 兰西东站 — 天一集团站 — 临港学院站 (30站)