西门口二中桥
去程: 公交公司 — 东门口 — 汽车站 — 西门口二中桥 — 南河滩 — 北门 — 北海子 — 十里铺 — 乔洼 — 沈家河 — 马园 — 石桥 — 头营 (13站)
回程: 头营 — 石桥 — 马园 — 沈家河 — 乔洼 — 十里铺 — 北海子 — 北门 — 南河滩 — 西门口二中桥 — 汽车站 — 东门口 — 公交公司 (13站)
去程: 公交公司 — 东门口 — 汽车站 — 西门口二中桥 — 南河滩 — 北门 — 北海子 — 十里铺 — 乔洼 — 沈家河 — 马园 — 石桥 — 头营 (13站)
回程: 头营 — 石桥 — 马园 — 沈家河 — 乔洼 — 十里铺 — 北海子 — 北门 — 南河滩 — 西门口二中桥 — 汽车站 — 东门口 — 公交公司 (13站)