下三村
去程: 黄岗 — 市四中 — 二塔路 — 城东车场 — 消防局 — 区公安分局 — 市电大 — 端州区府 — 大花坛 — 大柑园 — 中心市场 — 天宁中路 — 天宁南路 — 新街码头 — 南门(港口) — 市一医院 — 西门 — 石桥亭 — 沙街市场 — 西江南路 — 市皮肤病医院(梅庵路口) — 桥西车场 — 裕宝家具中心 — 岗边 — 下三村 — 太和路 — 睦岗市场 — 睦岗 — 八中 — 棠下 — 城西客运站 — 三榕港 — 黄禁 — 小湘 — 西江船厂 (35站)
回程: 西江船厂 — 小湘 — 黄禁 — 三榕港 — 城西客运站 — 棠下 — 八中 — 睦岗 — 睦岗市场 — 太和路 — 下三村 — 岗边 — 裕宝家具中心 — 桥西车场 — 市皮肤病医院(梅庵路口) — 西江南路 — 沙街市场 — 石桥亭 — 西门 — 市一医院 — 南门(港口) — 新街码头 — 天宁南路 — 天宁中路 — 中心市场 — 大柑园 — 大花坛 — 端州区府 — 市电大 — 区公安分局 — 消防局 — 城东车场 — 二塔路 — 市四中 — 黄岗 (35站)
去程: 端州工业城 — 红树湾家具 — 端砚文化村 — 市三医院 — 黄岗 — 市四中 — 二塔路 — 城东车场 — 消防局 — 端州三路 — 市车站 — 牌坊东 — 天宁北路 — 潮流站(豪居路) — 北门 — 人民中市场 — 人民路 — 肇庆女子医院 — 梅庵路口 — 桥西车站 — 裕宝家具中心 — 铁路桥 — 下三村 — 太和路 — 睦岗 — 八中 — 棠下 — 城西客运站 (28站)
回程: 城西客运站 — 棠下 — 八中 — 睦岗 — 太和路 — 下三村 — 铁路桥 — 裕宝家具中心 — 桥西车站 — 梅庵路口 — 肇庆女子医院 — 人民路 — 人民中市场 — 北门 — 潮流站(豪居路) — 天宁北路 — 牌坊东 — 市车站 — 端州三路 — 消防局 — 城东车场 — 二塔路 — 市四中 — 黄岗 — 市三医院 — 端砚文化村 — 红树湾家具 — 端州工业城 (28站)