下屿路口
途径“下屿路口”的公交线路
去程: 市公交东站(新汽车站) — 西社小区 — 天九湾车场 — 天九湾电信公司 — 福利纸厂 — 阔口 — 岳公 — 新度镇政府 — 蒲坂路口 — 厝柄小学 — 阳城路口 — 高速路口 — 黄石工艺城 — 六一 — 瑶台 — 后洙 — 西徐 — 东津 — 秀屿区公安分局 — 秀屿区工商局 — 福门 — 顶社新街 — 中晖步行街 — 木材加工区路口 — 六闸门 — 前江 — 东峤 — 下屿路口 — 上塘珠宝城 — 上塘 — 东湖 — 湖柄 — 赤岑圆圈 — 埭头街道 — 埭头镇政府 (35站)
回程: 埭头镇政府 — 埭头街道 — 赤岑圆圈 — 湖柄 — 东湖 — 上塘 — 上塘珠宝城 — 下屿路口 — 东峤 — 前江 — 六闸门 — 木材加工区路口 — 中晖步行街 — 顶社新街 — 福门 — 秀屿区工商局 — 秀屿区公安分局 — 东津 — 西徐 — 后洙 — 瑶台 — 六一 — 黄石工艺城 — 高速路口 — 阳城路口 — 厝柄小学 — 蒲坂路口 — 新度镇政府 — 岳公 — 阔口 — 福利纸厂 — 天九湾电信公司 — 天九湾车场 — 西社小区 — 市公交东站(新汽车站) (35站)