谢家塘
途径“谢家塘”的公交线路
去程: 花园浜 — 一号桥 — 长途站 — 布匹市场 — 尚湖中央花园 — 造纸厂 — 朱泾村 — 建华新村 — 建华 — 颜巷 — 世纪联华 — 瞿家湾 — 开发区 — 鸳鸯桥村 — 南湖 — 垃圾发电厂 — 启南 — 唐浜里 — 沈浜 — 王泾 — 平墅 — 东古 — 中安 — 东旺(旺倪桥) — 弘福路 — 张桥 — 大桥下 — 世纪联华 — 菱桥 — 嘉凌 — 欧泾 — 谢家塘 — 谢家塘菜场 — 石桥 — 卫家塘 — 卫浜 (36站)
回程: 卫浜 — 卫家塘 — 石桥 — 谢家塘菜场 — 谢家塘 — 欧泾 — 嘉凌 — 菱桥 — 世纪联华 — 大桥下 — 张桥 — 弘福路 — 东旺(旺倪桥) — 中安 — 东古 — 平墅 — 王泾 — 沈浜 — 唐浜里 — 启南 — 垃圾发电厂 — 南湖 — 鸳鸯桥村 — 开发区 — 瞿家湾 — 世纪联华 — 颜巷 — 建华 — 建华新村 — 朱泾村 — 造纸厂 — 尚湖中央花园 — 布匹市场 — 长途站 — 一号桥 — 花园浜 (36站)