唐浜里
去程: 人民桥车站 — 花园浜 — 一号桥 — 长途站 — 布匹市场 — 尚湖中央花园 — 造纸厂 — 朱泾村 — 建华新村 — 建华 — 颜巷 — 世纪联华 — 瞿家湾 — 开发区 — 鸳鸯桥村 — 南湖 — 垃圾发电厂 — 启南 — 唐浜里 — 沈浜 — 新华 — 张巷 — 杨园 — 农业银行 — 葛家塘 — 东项 — 光华工业园 — 薛家桥 — 常盛 — 洞港泾 — 双浜 — 阿特斯 (32站)
回程: 阿特斯 — 双浜 — 洞港泾 — 常盛 — 薛家桥 — 光华工业园 — 东项 — 葛家塘 — 农业银行 — 杨园 — 张巷 — 新华 — 沈浜 — 唐浜里 — 启南 — 垃圾发电厂 — 南湖 — 鸳鸯桥村 — 开发区 — 瞿家湾 — 世纪联华 — 颜巷 — 建华 — 建华新村 — 朱泾村 — 造纸厂 — 尚湖中央花园 — 布匹市场 — 长途站 — 一号桥 — 花园浜 — 人民桥车站 (32站)
去程: 世纪联华 — 红旗桥 — 人民桥 — 善祥商厦 — 甸桥新村 — 理工学院 — 尚湖中央花园 — 造纸厂 — 朱泾村 — 建华新村 — 建华 — 颜巷 — 世纪联华 — 瞿家湾 — 开发区 — 鸳鸯桥村 — 南湖 — 垃圾发电厂 — 启南 — 唐浜里 — 沈浜 — 新华 — 张巷 — 杨园 — 农业银行 — 葛家塘 — 东项 — 光华工业园 — 薛家桥 — 常盛 — 洞港泾 — 双浜 — 阿特斯 (33站)
回程: 阿特斯 — 双浜 — 洞港泾 — 常盛 — 薛家桥 — 光华工业园 — 东项 — 葛家塘 — 农业银行 — 杨园 — 张巷 — 新华 — 沈浜 — 唐浜里 — 启南 — 垃圾发电厂 — 南湖 — 鸳鸯桥村 — 开发区 — 瞿家湾 — 世纪联华 — 颜巷 — 建华 — 建华新村 — 朱泾村 — 造纸厂 — 尚湖中央花园 — 理工学院 — 甸桥新村 — 善祥商厦 — 人民桥 — 红旗桥 — 世纪联华 (33站)
去程: 花园浜 — 一号桥 — 长途站 — 布匹市场 — 尚湖中央花园 — 造纸厂 — 朱泾村 — 建华新村 — 建华 — 颜巷 — 世纪联华 — 瞿家湾 — 开发区 — 鸳鸯桥村 — 南湖 — 垃圾发电厂 — 启南 — 唐浜里 — 沈浜 — 王泾 — 平墅 — 东古 — 中安 — 东旺(旺倪桥) — 弘福路 — 张桥 — 大桥下 — 世纪联华 — 菱桥 — 嘉凌 — 欧泾 — 谢家塘 — 谢家塘菜场 — 石桥 — 卫家塘 — 卫浜 (36站)
回程: 卫浜 — 卫家塘 — 石桥 — 谢家塘菜场 — 谢家塘 — 欧泾 — 嘉凌 — 菱桥 — 世纪联华 — 大桥下 — 张桥 — 弘福路 — 东旺(旺倪桥) — 中安 — 东古 — 平墅 — 王泾 — 沈浜 — 唐浜里 — 启南 — 垃圾发电厂 — 南湖 — 鸳鸯桥村 — 开发区 — 瞿家湾 — 世纪联华 — 颜巷 — 建华 — 建华新村 — 朱泾村 — 造纸厂 — 尚湖中央花园 — 布匹市场 — 长途站 — 一号桥 — 花园浜 (36站)