义和屯
去程: 三马路 — 人民广场 — 工农广场 — 卫星广场 — 永春 — 义和屯 — 长春堡 — 平安堡 — 长岭 — 义合堡 — 王小店 — 董家店 — 袁家屯 — 乐山 — 南岭屯 — 后岭屯 — 于磨房 — 后新屯 — 腰新屯 — 前新屯 — 双庙子 (21站)
回程: 双庙子 — 前新屯 — 腰新屯 — 后新屯 — 于磨房 — 后岭屯 — 南岭屯 — 乐山 — 袁家屯 — 董家店 — 王小店 — 义合堡 — 长岭 — 平安堡 — 长春堡 — 义和屯 — 永春 — 卫星广场 — 工农广场 — 人民广场 — 三马路 (21站)