拥军路口
去程: SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 建设局 — 世纪公园 — 公安局 — 交警二中队 — 机场 — 厦航大厦 — 阳光广场 — 亿泰 — 富源皮业 — 苏厝 — 双沟桥头 — 双沟村委会 — 新店(泉安路) — 池店路口 — 浯潭 — 古福 — 东山 — 安踏集团 — 华洲水产市场 — 华洲水果市场 — 宏昌宾馆(宝洲路口) — 东南医院 — 浦西路口 — 宝洲小商品市场 — 交警丰泽大队 — 华美公司 — 公路一公司 — 东美路口 — 祥业花园 — 远太苑 — 丰泽街口 — 人民保险 — 冠亚城市花园 — 泉州农校 — 云谷工业区 — 丰泽区政府(南大门) — 云山公交站 (42站)
回程: 云山公交站 — 丰泽区政府(南大门) — 云谷工业区 — 泉州农校 — 冠亚城市花园 — 人民保险 — 丰泽街口 — 远太苑 — 祥业花园 — 东美路口 — 公路一公司 — 华美公司 — 交警丰泽大队 — 宝洲小商品市场 — 浦西路口 — 东南医院 — 宏昌宾馆(宝洲路口) — 华洲水果市场 — 华洲水产市场 — 安踏集团 — 东山 — 古福 — 浯潭 — 池店路口 — 新店(泉安路) — 双沟村委会 — 双沟桥头 — 苏厝 — 富源皮业 — 亿泰 — 阳光广场 — 厦航大厦 — 机场 — 交警二中队 — 公安局 — 世纪公园 — 建设局 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 (42站)
去程: 涵口 — 溪边 — 民族中学 — 西坂 — 陈埭镇政府 — 七一路口 — 湖中环岛 — 青华环岛 — 交通服务中心 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 (26站)
回程: SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 交通服务中心 — 青华环岛 — 湖中环岛 — 七一路口 — 陈埭镇政府 — 西坂 — 民族中学 — 溪边 — 涵口 (26站)
去程: 西滨 — 浯埭 — 潭头 — 宫口 — 坊脚 — 沟西 — 阳光东路 — 美心阳光店 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 利郎 — 美达公司 — 峰安皮业 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 (26站)
回程: SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 峰安皮业 — 美达公司 — 利郎 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 美心阳光店 — 阳光东路 — 沟西 — 坊脚 — 宫口 — 潭头 — 浯埭 — 西滨 (26站)
去程: 车厝社区 — 远华中学 — 西园办事处 — 华侨职校 — 王厝 — 许塘 — 竹园小区 — 赤西 — 中医院 — 沟头 — 晋江一中 — 晋江汽车站 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 — 梧垵节 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田 (35站)
回程: 杏田 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧垵节 — SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 晋江汽车站 — 晋江一中 — 沟头 — 中医院 — 赤西 — 竹园小区 — 许塘 — 王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 远华中学 — 车厝社区 (35站)