西园办事处
去程: 季延中学 — 社店 — 前堡 — 福埔 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途 — 车站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 许塘王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 烧厝 — 苏塘 — 嘉福 — 张林卫生院 — 五龙 — 张林五中 (29站)
回程: 张林五中 — 五龙 — 张林卫生院 — 嘉福 — 苏塘 — 烧厝 — 西园办事处 — 华侨职校 — 许塘王厝 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 车站 — 长途 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 季延中学 (29站)
去程: 车厝社区 — 远华中学 — 西园办事处 — 华侨职校 — 王厝 — 许塘 — 竹园小区 — 赤西 — 中医院 — 沟头 — 晋江一中 — 晋江汽车站 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 — 梧垵节 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田 (35站)
回程: 杏田 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧垵节 — SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 晋江汽车站 — 晋江一中 — 沟头 — 中医院 — 赤西 — 竹园小区 — 许塘 — 王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 远华中学 — 车厝社区 (35站)
去程: 杏田 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 锦泰 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 许塘 — 王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 远华中学车厝 (30站)
回程: 远华中学车厝 — 西园办事处 — 华侨职校 — 王厝 — 许塘 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 锦泰 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田 (30站)
去程: 华侨职校 — 西园办事处 — 岭山学校 — 岭山路口 — 奥林春天小区 — Z·瑞璟小区 — 交通局 — 广电大厦 — 市医院 — 青阳派出所 — 地税局 — 公交新站 — 计生委 — 巴士公司 — 机场路口 — 时代广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 沟西 — 爱乐广场 — 361度公司 — 江头 — 西霞美 (23站)
回程: 西霞美 — 江头 — 361度公司 — 爱乐广场 — 沟西 — 花厅口 — 阳光东路 — 时代广场 — 机场路口 — 巴士公司 — 计生委 — 公交新站 — 地税局 — 青阳派出所 — 市医院 — 广电大厦 — 交通局 — Z·瑞璟小区 — 奥林春天小区 — 岭山路口 — 岭山学校 — 西园办事处 — 华侨职校 (23站)