前堡
去程: SM — 广场 — 华泰小区 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 季延中学 — 山仔 — 梧垵 — 郭厝 — 大浯塘 — 英墩 — 菌边 — 利郎工业区 — 冠达星 — 大山后 — 金保利 (17站)
回程: 金保利 — 大山后 — 冠达星 — 利郎工业区 — 菌边 — 英墩 — 大浯塘 — 郭厝 — 梧垵 — 山仔 — 季延中学 — 社店 — 前堡 — 福埔 — 华泰小区 — 广场 — SM (17站)
去程: 季延中学 — 社店 — 前堡 — 福埔 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途 — 车站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 许塘王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 烧厝 — 苏塘 — 嘉福 — 张林卫生院 — 五龙 — 张林五中 (29站)
回程: 张林五中 — 五龙 — 张林卫生院 — 嘉福 — 苏塘 — 烧厝 — 西园办事处 — 华侨职校 — 许塘王厝 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 车站 — 长途 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 季延中学 (29站)
去程: 英塘 — 五里工业区 — 林口 — 草庵寺路口 — 内塘 — 社店 — 前堡 — 福埔 — SM — 广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路 — 口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 高霞路口 — 计生委 — 公交新站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 沟西 — 鹏头村委会 — 岸兜路口 — 鹏青路 — 民族中学 (35站)
回程: 民族中学 — 鹏青路 — 岸兜路口 — 鹏头村委会 — 沟西 — 花厅口 — 阳光东路 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 公交新站 — 计生委 — 高霞路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 口 — 福埔拥军路 — 华泰小区 — 广场 — SM — 福埔 — 前堡 — 社店 — 内塘 — 草庵寺路口 — 林口 — 五里工业区 — 英塘 (35站)
去程: 大布林 — 灵水街 — 灵源派出所 — 内塘 — 社店 — 前堡 — 福埔 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 法院 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 阳光酒店 — 湖中环岛 — 湖中桥 — 陈埭鞋都 — 紫峰中 — 学 — 涵口 — 横坂 — 洋埭 — 庵上 — 高坑中学 (35站)
回程: 高坑中学 — 庵上 — 洋埭 — 横坂 — 涵口 — 学 — 紫峰中 — 陈埭鞋都 — 湖中桥 — 湖中环岛 — 阳光酒店 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 法院 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 内塘 — 灵源派出所 — 灵水街 — 大布林 (35站)