旧公交
去程: 行政审批中心 — 图书馆 — 博物馆 — 南区中学 — 体育馆 — 世纪豪园小区 — 地税局 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 竹园小区 (17站)
回程: 竹园小区 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 地税局 — 世纪豪园小区 — 体育馆 — 南区中学 — 博物馆 — 图书馆 — 行政审批中心 (17站)
去程: 官前 — 砌田 — 许厝小区 — 泉州轻工职业学院 — 许厝路口 — Z·瑞璟小区 — 体育馆 — 世纪豪园小区 — 地税局 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 锦泰 — 福隆小区 — 南山路 — 石鼓庙 — 晋江一中 — 中医院 — 赤西宝龙酒店 — 竹园小区 — 城市晶典小区 (21站)
回程: 城市晶典小区 — 竹园小区 — 赤西宝龙酒店 — 中医院 — 晋江一中 — 石鼓庙 — 南山路 — 福隆小区 — 锦泰 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 地税局 — 世纪豪园小区 — 体育馆 — Z·瑞璟小区 — 许厝路口 — 泉州轻工职业学院 — 许厝小区 — 砌田 — 官前 (21站)
去程: 高霞 — 计生委 — 公交新站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 大润发 — 湖光西路 — 梅岭工业区 — 晋江自来水股份有限公司 — 平山中学 — 三光天 — 王厝新村 — 仕头 — 霞浯 (17站)
回程: 霞浯 — 仕头 — 王厝新村 — 三光天 — 平山中学 — 晋江自来水股份有限公司 — 梅岭工业区 — 湖光西路 — 大润发 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 公交新站 — 计生委 — 高霞 (17站)
去程: 季延中学 — 社店 — 前堡 — 福埔 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途 — 车站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 许塘王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 烧厝 — 苏塘 — 嘉福 — 张林卫生院 — 五龙 — 张林五中 (29站)
回程: 张林五中 — 五龙 — 张林卫生院 — 嘉福 — 苏塘 — 烧厝 — 西园办事处 — 华侨职校 — 许塘王厝 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 车站 — 长途 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 季延中学 (29站)
去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 双沟 — 绿洲公园 — 新店 — 池店 — 浯潭 — 池店镇政府 — 东山 — 安踏鞋业 — 华洲水果市场 — 华洲 — 桥南片区 (28站)
回程: 桥南片区 — 华洲 — 华洲水果市场 — 安踏鞋业 — 东山 — 池店镇政府 — 浯潭 — 池店 — 新店 — 绿洲公园 — 双沟 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (28站)
去程: 曾井公交站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 锦泰 — 百货大楼 — 敏月公园 — 市医院 — 广电大厦 — 交通局 — 福瑞小区 — 许厝路口 — 泉州轻工职业学院 — 美旗城 — 苏塘 — 张林 — 大宅 — 柑市 — 内坑火车站 (19站)
回程: 内坑火车站 — 柑市 — 大宅 — 张林 — 苏塘 — 美旗城 — 泉州轻工职业学院 — 许厝路口 — 福瑞小区 — 交通局 — 广电大厦 — 市医院 — 敏月公园 — 百货大楼 — 锦泰 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 曾井公交站 (19站)
去程: SM广场 — 华泰小区 — 规划建设局 — 行政审批中心 — 图书馆 — 博物馆 — 南区中学 — 世纪华廷小区 — 福 — 璟·瑞璟小区 — 体育馆 — 世纪豪园小区 — 地税局 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 双沟 — 绿洲公园 — 庆莲寺 (25站)
回程: 庆莲寺 — 绿洲公园 — 双沟 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 地税局 — 世纪豪园小区 — 体育馆 — 璟·瑞璟小区 — 福 — 世纪华廷小区 — 南区中学 — 博物馆 — 图书馆 — 行政审批中心 — 规划建设局 — 华泰小区 — SM广场 (25站)
去程: 湖格 — 樟井 — 许坑 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 高霞路口 — 计生委 — 公交新站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 大润发 — 南山路 — 石鼓庙 — 石鼓路 — 万达广场 (25站)
回程: 万达广场 — 石鼓路 — 石鼓庙 — 南山路 — 大润发 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 公交新站 — 计生委 — 高霞路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 许坑 — 樟井 — 湖格 (25站)
去程: 荆山 — 上郭 — 新塘办事处 — 杏田路口 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥 — 军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 交警大队路口 — 计生委 — 公交新站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 嘉诚捷龙 — 金玛国际酒店 — 和平北路 — 苏厝赤西 — 苏厝工业区 — 紫峰中学 (32站)
回程: 紫峰中学 — 苏厝工业区 — 苏厝赤西 — 和平北路 — 金玛国际酒店 — 嘉诚捷龙 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 公交新站 — 计生委 — 交警大队路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 军路口 — 福埔拥 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田路口 — 新塘办事处 — 上郭 — 荆山 (32站)