广电大厦
去程: 曾井公交站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 锦泰 — 百货大楼 — 敏月公园 — 市医院 — 广电大厦 — 交通局 — 福瑞小区 — 许厝路口 — 泉州轻工职业学院 — 美旗城 — 苏塘 — 张林 — 大宅 — 柑市 — 内坑火车站 (19站)
回程: 内坑火车站 — 柑市 — 大宅 — 张林 — 苏塘 — 美旗城 — 泉州轻工职业学院 — 许厝路口 — 福瑞小区 — 交通局 — 广电大厦 — 市医院 — 敏月公园 — 百货大楼 — 锦泰 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 曾井公交站 (19站)
去程: 华侨职校 — 西园办事处 — 岭山学校 — 岭山路口 — 奥林春天小区 — Z·瑞璟小区 — 交通局 — 广电大厦 — 市医院 — 青阳派出所 — 地税局 — 公交新站 — 计生委 — 巴士公司 — 机场路口 — 时代广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 沟西 — 爱乐广场 — 361度公司 — 江头 — 西霞美 (23站)
回程: 西霞美 — 江头 — 361度公司 — 爱乐广场 — 沟西 — 花厅口 — 阳光东路 — 时代广场 — 机场路口 — 巴士公司 — 计生委 — 公交新站 — 地税局 — 青阳派出所 — 市医院 — 广电大厦 — 交通局 — Z·瑞璟小区 — 奥林春天小区 — 岭山路口 — 岭山学校 — 西园办事处 — 华侨职校 (23站)