永嘉人民医院
去程: 永嘉人民医院 — 百货前 — 上塘街口 — 浦口三角 — 上塘客运站 — 环城路口 — 公安大厦(家私城) — 下塘 — 屿门 — 前进中学(观前) — 黄屿[上塘] — 埭下 — 江边 — 珠江 — 洞桥头 — 黄田医院 — 黄田街 — 黄田街道 — 永嘉火车站 — 千石 — 大桥下 — 老菜场 — 三江码头 — 清水埠 — 瓯北邮政局 — 永嘉中医院 — 罗浮三角 — 罗浮大街 — 双塔东路 — 瓯北码头 (30站)
回程: 瓯北码头 — 双塔东路 — 罗浮大街 — 罗浮三角 — 永嘉中医院 — 瓯北邮政局 — 清水埠 — 三江码头 — 老菜场 — 大桥下 — 千石 — 永嘉火车站 — 黄田街道 — 黄田街 — 黄田医院 — 洞桥头 — 珠江 — 江边 — 埭下 — 黄屿[上塘] — 前进中学(观前) — 屿门 — 下塘 — 公安大厦(家私城) — 环城路口 — 上塘交警队 — 码道西街 — 城西小学 — 永嘉疾控中心 — 永嘉人民医院 (30站)
去程: 永嘉人民医院 — 百货前 — 上塘街口 — 浦口三角 — 上塘客运站 — 环城路口 — 公安大厦(家私城) — 下塘 — 屿门 — 前进中学(观前) — 黄屿[上塘] — 埭下 — 江边 — 珠江 — 洞桥头 — 黄田医院 — 黄田街 — 黄田街道 — 永嘉火车站 — 千石 — 大桥下 — 老菜场 — 三江码头 — 清水埠 — 瓯北邮政局 — 永嘉中医院 — 罗浮三角 — 罗浮大街 — 双塔东路 — 瓯北镇府 — 创业路 — 龙桥 — 瓯北五中 — 瓯北陡门头 — 新桥[瓯北] — 蔡桥 — 渡江路 — 罗浮中学 — 报喜鸟工业园 — 三桥收费站 — 浦西[瓯北] — 林垟后 — 永嘉客运中心 (43站)
回程: 永嘉客运中心 — 林垟后 — 浦西[瓯北] — 三桥收费站 — 报喜鸟工业园 — 罗浮中学 — 渡江路 — 蔡桥 — 新桥[瓯北] — 瓯北陡门头 — 瓯北五中 — 龙桥 — 创业路 — 瓯北镇府 — 双塔东路 — 罗浮大街 — 罗浮三角 — 永嘉中医院 — 瓯北邮政局 — 清水埠 — 三江码头 — 老菜场 — 大桥下 — 千石 — 永嘉火车站 — 黄田街道 — 黄田街 — 黄田医院 — 洞桥头 — 珠江 — 江边 — 埭下 — 黄屿[上塘] — 前进中学(观前) — 屿门 — 下塘 — 公安大厦(家私城) — 环城路口 — 上塘交警队 — 码道西街 — 城西小学 — 永嘉疾控中心 — 永嘉人民医院 (43站)