缘岛
途径“缘岛”的公交线路
去程: 浏河车站首末站 — 闸北路 — 紫薇一区 — 六里桥 — 园花园 — 三里桥 — 火箭桥 — 浏家港南 — 浏家港 — 浏家港北 — 新港东园 — 新港西园 — 杨林社区 — 花圃桥 — 华东塑化城 — 牌楼卫生院 — 牌楼 — 牌九路 — 双沟 — 农业园 — 协星苗圃 — 水闸桥 — 岳王医院 — 岳王社区 — 岳王 — 岳杨路 — 岳西村 — 塘桥 — 星月 — 新河 — 松南市场 — 缘岛 — 松南社区 — 化肥厂 — 沙东 — 镇东路 — 姚泾路 — 沙溪汽车站首末站 (38站)
回程: 沙溪汽车站首末站 — 姚泾路 — 镇东路 — 沙东 — 化肥厂 — 松南社区 — 缘岛 — 松南市场 — 新河 — 星月 — 塘桥 — 岳西村 — 岳杨路 — 岳王 — 岳王社区 — 岳王医院 — 水闸桥 — 协星苗圃 — 农业园 — 双沟 — 牌九路 — 牌楼 — 牌楼卫生院 — 华东塑化城 — 花圃桥 — 杨林社区 — 新港西园 — 新港东园 — 浏家港北 — 浏家港 — 浏家港南 — 火箭桥 — 三里桥 — 园花园 — 六里桥 — 紫薇一区 — 闸北路 — 浏河车站首末站 (38站)