中心客运站
去程: 西三街(西行) — 西十路(东行) — 中央大街(北行) — 南站 — 友谊宾馆 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 (13站)
回程: 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新华大街 — 劳动公园 — 友谊宾馆 — 南站 — 中央大街(北行) — 西十路(东行) — 西三街(西行) (13站)
去程: 东林路 — 公汽二公司 — 交通大厦 — 顺城区政府 — 就业服务中心 — 二中 — 天城街 — 行政服务中心 — 天城街北 — 安城街北 — 城东幼儿园 — 裕城中学 — 市委党校 — 长春街北 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新华大街 — 劳动公园 — 公园一校 — 高中 — 市征稽局(东行) — 榆林 (28站)
回程: 榆林 — 市征稽局(东行) — 高中 — 公园一校 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 长春街北 — 市委党校 — 裕城中学 — 城东幼儿园 — 安城街北 — 天城街北 — 行政服务中心 — 天城街 — 二中 — 就业服务中心 — 顺城区政府 — 交通大厦 — 公汽二公司 — 东林路 (28站)
去程: 葛布北沟 — 葛布北街 — 新村商店 — 葛布新村 — 葛布前街 — 雷锋体育场 — 石油医院 — 四十一中 — 亦工街 — 将军街 — 十二中 — 顺城区中心医院 — 柳河街 — 宁远街 — 贵德街 — 新城街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 长春街北 — 裕城路 — 长春街 (27站)
回程: 长春街 — 裕城路 — 长春街北 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新城街 — 贵德街 — 宁远街 — 柳河街 — 顺城区中心医院 — 十二中 — 将军街 — 亦工街 — 四十一中 — 石油医院 — 雷锋体育场 — 葛布前街 — 葛布新村 — 新村商店 — 葛布北街 — 葛布北沟 (27站)
去程: 澳海澜庭 — 安城街 — 二中 — 长城街南 — 长城街中 — 长城街北 — 盛城街北 — 顺城路中段 — 隆城街北 — 长城街北 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新城街 — 贵德街 — 宁远街 — 柳河街 — 二十六中 — 南将军一校 — 将军街 — 武功街 — 西三街(南行) — 西十路(东行) — 中央大街(北行) — 西七路(西行) (30站)
回程: 西七路(西行) — 西三街(北行) — 武功街 — 将军街 — 南将军一校 — 二十六中 — 柳河街 — 宁远街 — 贵德街 — 新城街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 长城街北 — 隆城街北 — 顺城路中段 — 盛城街北 — 长城街北 — 长城街中 — 长城街南 — 二中 — 安城街 — 澳海澜庭 (28站)
去程: 前大西路 — 施家沟 — 双阳街北 — 双阳街 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 顺城桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新城街 — 贵德街 — 宁远街 — 柳河街 — 二十六中 — 南将军一校 — 将军街 — 武功街 — 西一路(东行) — 解放路(西行) — 西三街(北行) (23站)
回程: 西三街(北行) — 解放路(西行) — 西一路(东行) — 武功街 — 将军街 — 南将军一校 — 二十六中 — 柳河街 — 宁远街 — 贵德街 — 新城街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 顺城桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 双阳街 — 双阳街北 — 施家沟 — 前大西路 (23站)