新城路
去程: 西三街(西行) — 西十路(东行) — 中央大街(北行) — 南站 — 友谊宾馆 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 (13站)
回程: 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新华大街 — 劳动公园 — 友谊宾馆 — 南站 — 中央大街(北行) — 西十路(东行) — 西三街(西行) (13站)
去程: 东林路 — 公汽二公司 — 交通大厦 — 顺城区政府 — 就业服务中心 — 二中 — 天城街 — 行政服务中心 — 天城街北 — 安城街北 — 城东幼儿园 — 裕城中学 — 市委党校 — 长春街北 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新华大街 — 劳动公园 — 公园一校 — 高中 — 市征稽局(东行) — 榆林 (28站)
回程: 榆林 — 市征稽局(东行) — 高中 — 公园一校 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 长春街北 — 市委党校 — 裕城中学 — 城东幼儿园 — 安城街北 — 天城街北 — 行政服务中心 — 天城街 — 二中 — 就业服务中心 — 顺城区政府 — 交通大厦 — 公汽二公司 — 东林路 (28站)
去程: 葛布北沟 — 葛布北街 — 新村商店 — 葛布新村 — 葛布前街 — 雷锋体育场 — 石油医院 — 四十一中 — 亦工街 — 将军街 — 十二中 — 顺城区中心医院 — 柳河街 — 宁远街 — 贵德街 — 新城街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 长春街北 — 裕城路 — 长春街 (27站)
回程: 长春街 — 裕城路 — 长春街北 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新城街 — 贵德街 — 宁远街 — 柳河街 — 顺城区中心医院 — 十二中 — 将军街 — 亦工街 — 四十一中 — 石油医院 — 雷锋体育场 — 葛布前街 — 葛布新村 — 新村商店 — 葛布北街 — 葛布北沟 (27站)
去程: 天城街 — 第二中学 — 市政府北 — 隆城街 — 长春街 — 珲春街 — 中心医院 — 站东街 — 县医院 — 顺城路 — 抚顺北站 — 新城路 — 新华大街 — 劳动公园 — 东一路 — 西一路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十三道街 — 永济路 — 海城街 — 盖县街 — 光明街 — 雷锋储蓄所 — 雷锋纪念馆 — 望花大街 — 北镇街 — 西丰街 — 耐火厂 (30站)
回程: 耐火厂 — 西丰街 — 北镇街 — 望花大街 — 望花邮政局 — 雷锋纪念馆 — 雷锋储蓄所 — 光明街 — 盖县街 — 海城二街 — 海城街 — 永济路 — 十三道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 一道街 — 西一路 — 东一路 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城路 — 抚顺北站 — 县医院 — 站东街 — 中心医院 — 珲春街 — 长春街 — 隆城街 — 市政府北 — 第二中学 — 安城街 (32站)
去程: 北站 — 新城路 — 新华大街 — 劳动公园 — 友谊宾馆 — 南站 — 中央大街 — 教师公寓 — 市交警支队 — 南阳路 — 安居小区 — 南昌路 — 电镀厂 — 老虎台 — 检修中心 — 煤都路 — 万新街 — 市疗养院 — 新屯街 — 新屯小区 — 海新桥 — 矿医院 — 龙凤 — 茨沟街北 — 茨沟街南 — 茨沟 (26站)
回程: 茨沟 — 茨沟街南 — 茨沟街北 — 龙凤 — 矿医院 — 海新桥 — 新屯小区 — 新屯街 — 市疗养院 — 万新街 — 煤都路 — 检修中心 — 老虎台 — 电镀厂 — 南昌路 — 安居小区 — 南阳路 — 市交警支队 — 教师公寓 — 中央大街 — 南站 — 友谊宾馆 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城路 — 北站 (26站)
去程: 北站 — 新城路 — 新华大街 — 劳动公园 — 实验小学 — 永宁街 — 南昌路 — 十一厂 — 栗子沟 — 平山小区 — 平山纪念馆(双向) — 胜利开发区 — 南花园 — 盘南路 — 南花园邮局 — 胜利养老院 — 刘山 — 刘山二街 — 刘山社区 — 刘山二校 (20站)
回程: 刘山二校 — 刘山社区 — 刘山二街 — 刘山 — 胜利养老院 — 南花园邮局 — 盘南路 — 南花园 — 胜利开发区 — 平山纪念馆(双向) — 平山小区 — 栗子沟 — 十一厂 — 南昌路 — 永宁街 — 实验小学 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城路 — 北站 (20站)
去程: 澳海澜庭 — 安城街 — 二中 — 长城街南 — 长城街中 — 长城街北 — 盛城街北 — 顺城路中段 — 隆城街北 — 长城街北 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 城顺桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新城街 — 贵德街 — 宁远街 — 柳河街 — 二十六中 — 南将军一校 — 将军街 — 武功街 — 西三街(南行) — 西十路(东行) — 中央大街(北行) — 西七路(西行) (30站)
回程: 西七路(西行) — 西三街(北行) — 武功街 — 将军街 — 南将军一校 — 二十六中 — 柳河街 — 宁远街 — 贵德街 — 新城街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 城顺桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 长城街北 — 隆城街北 — 顺城路中段 — 盛城街北 — 长城街北 — 长城街中 — 长城街南 — 二中 — 安城街 — 澳海澜庭 (28站)
去程: 永寿路 — 西十路(东行) — 中央大街南段 — 富平路 — 迎宾大街 — 新抚区政府 — 市委 — 四十五中学 — 南台一路 — 实验小学 — 劳动公园 — 乾安街(东行) — 站东街(北行) — 站东街(北行) — 站东街(北行) — 抚顺县医院(西行) — 顺城路(西行) (17站)
回程: 顺城路(西行) — 抚顺县医院(西行) — 北站 — 新城路 — 新华大街 — 乾安街(东行) — 劳动公园 — 实验小学 — 永宁街 — 南台一路 — 四十五中学 — 市委 — 新抚区政府 — 迎宾大街 — 富平路 — 中央大街南段 — 西七路 — 西三街南 — 永寿路 (19站)
去程: 北站 — 新城路 — 十五中 — 市中心医院 — 珲春街 — 长春街 — 交通大厦 — 榆林二校 — 浑河路西站 — 戒毒所 — 浑河路中站 — 市体训中心 — 东洲交警大队 — 北龙凤 — 浑河路东站 — 东洲桥南 — 东洲桥北 — 东洲 — 东洲大街 — 十中 — 阿金沟口 — 关口路 — 搭连桥 — 东洲区政府 (24站)
回程: 东洲区政府 — 搭连桥 — 关口路 — 阿金沟口 — 十中 — 东洲大街 — 东洲 — 东洲桥北 — 东洲桥南 — 浑河路东站 — 北龙凤 — 东洲交警大队 — 市体训中心 — 浑河路中站 — 戒毒所 — 浑河路西站 — 榆林二校 — 交通大厦 — 长春街 — 珲春街 — 市中心医院 — 十五中 — 新城路 — 北站 (24站)
去程: 前大西路 — 施家沟 — 双阳街北 — 双阳街 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 顺城桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新城街 — 贵德街 — 宁远街 — 柳河街 — 二十六中 — 南将军一校 — 将军街 — 武功街 — 西一路(东行) — 解放路(西行) — 西三街(北行) (23站)
回程: 西三街(北行) — 解放路(西行) — 西一路(东行) — 武功街 — 将军街 — 南将军一校 — 二十六中 — 柳河街 — 宁远街 — 贵德街 — 新城街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 顺城桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 双阳街 — 双阳街北 — 施家沟 — 前大西路 (23站)
去程: 北站 — 新城路 — 12中 — 雷锋体育场 — 十二道街 — 水泥厂 — 新生桥 — 古城子 — 南沟 (9站)
回程: 南沟 — 古城子 — 新生桥 — 水泥厂 — 十二道街 — 雷锋体育场 — 12中 — 新城路 — 北站 (9站)