古城子
去程: 极地海洋馆 — 北外环路 — 高湾小学 — 高湾开发区管委会 — 国营农场 — 高阳路 — 和平桥北 — 和平桥南 — 雷锋小学 — 北镇街 — 望花大街 — 雷锋纪念馆 — 雷锋储蓄所 — 光明街 — 盖县街 — 海城二街 — 下洼子 — 石油三厂 — 三角线(俗称) — 新生桥 — 供应科 — 古城子 — 窑地 — 汪良 — 五老屯 — 南沟 (26站)
回程: 南沟 — 五老屯 — 汪良 — 窑地 — 古城子 — 供应科 — 新生桥 — 三角线(俗称) — 石油三厂 — 下洼子 — 海城二街 — 盖县街 — 光明街 — 雷锋储蓄所 — 雷锋纪念馆 — 望花大街 — 北镇街 — 雷锋小学 — 和平桥南 — 和平桥北 — 高阳路 — 国营农场 — 高湾开发区管委会 — 高湾小学 — 北外环路 — 极地海洋馆 (26站)
去程: 南站 — 西一路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十三道街 — 修配厂 — 预制厂 — 炼油厂 — 海城街 — 下洼子 — 新生桥 — 古城子 — 五老屯 (14站)
回程: 五老屯 — 古城子 — 新生桥 — 下洼子 — 海城街 — 炼油厂 — 预制厂 — 修配厂 — 十三道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西一路 — 南站 (14站)
环形车: 刘山 — 刘山西 — 南沟 — 窑地 — 五老屯 — 古城子 — 新生桥 — 水泥厂 — 十二道街 — 十道街 — 六道街 — 二道街 — 西一路 — 中央大街 — 中央大街南段 — 教师公寓 — 警校 — 南阳路 — 南阳小区 — 南昌路 — 十一厂 — 栗子沟 — 平山小区 — 平山街 — 南花园 — 盘南路 — 刘山 (27站)
去程: 南站 — 西一路 — 二道街 — 六道街 — 十道街 — 十二道街 — 修配厂 — 预制厂 — 炼油厂 — 海城街 — 下洼子 — 新生桥 — 古城子 — 五老屯 — 千台山 (15站)
回程: 千台山 — 五老屯 — 古城子 — 新生桥 — 下洼子 — 海城街 — 炼油厂 — 预制厂 — 修配厂 — 十二道街 — 十道街 — 六道街 — 二道街 — 西一路 — 南站 (15站)
去程: 北站 — 新城路 — 12中 — 雷锋体育场 — 十二道街 — 水泥厂 — 新生桥 — 古城子 — 南沟 (9站)
回程: 南沟 — 古城子 — 新生桥 — 水泥厂 — 十二道街 — 雷锋体育场 — 12中 — 新城路 — 北站 (9站)