高湾小学
去程: 极地海洋馆 — 北外环路 — 高湾小学 — 高湾开发区管委会 — 国营农场 — 高阳路 — 和平桥北 — 和平桥南 — 雷锋小学 — 北镇街 — 望花大街 — 雷锋纪念馆 — 雷锋储蓄所 — 光明街 — 盖县街 — 海城二街 — 下洼子 — 石油三厂 — 三角线(俗称) — 新生桥 — 供应科 — 古城子 — 窑地 — 汪良 — 五老屯 — 南沟 (26站)
回程: 南沟 — 五老屯 — 汪良 — 窑地 — 古城子 — 供应科 — 新生桥 — 三角线(俗称) — 石油三厂 — 下洼子 — 海城二街 — 盖县街 — 光明街 — 雷锋储蓄所 — 雷锋纪念馆 — 望花大街 — 北镇街 — 雷锋小学 — 和平桥南 — 和平桥北 — 高阳路 — 国营农场 — 高湾开发区管委会 — 高湾小学 — 北外环路 — 极地海洋馆 (26站)