警校
去程: 枢纽站 — 中央大街 — 矿务局医院 — 教师公寓 — 警校 — 南阳路 — 南阳小区 — 南昌路 — 栗子沟 — 平山 — 莫地沟 — 万新派出所 — 虎万路 — 邮局 — 老虎台矿前 (15站)
回程: 老虎台矿前 — 邮局 — 虎万路 — 万新派出所 — 莫地沟 — 平山 — 栗子沟 — 南昌路 — 南阳小区 — 南阳路 — 警校 — 教师公寓 — 矿务局医院 — 中央大街 — 枢纽站 (15站)
去程: 枢纽站 — 中央大街 — 矿务局医院 — 教师公寓 — 警校 — 南阳路 — 南阳小区 — 南昌路 — 栗子沟 — 平山 — 莫地沟 — 万新派出所 — 虎万路 — 邮局 — 老虎台矿前 (15站)
回程: 老虎台矿前 — 邮局 — 虎万路 — 万新派出所 — 莫地沟 — 平山 — 栗子沟 — 南昌路 — 南阳小区 — 南阳路 — 警校 — 教师公寓 — 矿务局医院 — 中央大街 — 枢纽站 (15站)