滕州
途径“滕州”的公交线路
去程: 青山南路口 — 蓝天碧水购物广场 — 青山路住宅小区 — 李家庄 — 扬子洲面粉厂 — 沙港 — 交管站 — 后洲 — 滕州 — 辛州 — 横河 — 黄渡街 — 毛莲湖 — 生园 — 六房 — 东业 — 收费站 — 姜家湖 — 黄家桥 — 南新中学 — 卫生院 — 南新街上 — 南新楼前 (23站)
回程: 南新楼前 — 南新街上 — 卫生院 — 南新中学 — 黄家桥 — 姜家湖 — 收费站 — 东业 — 六房 — 生园 — 毛莲湖 — 黄渡街 — 横河 — 辛州 — 滕州 — 后洲 — 交管站 — 沙港 — 扬子洲面粉厂 — 李家庄 — 青山路住宅小区 — 蓝天碧水购物广场 — 青山南路口 (23站)