32公桩
途径“32公桩”的公交线路
去程: 李家庄 — 江纺 — 豫章桥 — 高悟村 — 垾上村 — 河边村 — 后李村 — 镇西路 — 蒋巷交管站 — 西樊家 — 山尾小学 — 山尾肖家 — 岗家闸 — 塘外龚家 — 山洪吴家 — 中村 — 山洪 — 乔头 — 山洪粮站 — 联圩下房 — 五房 — 石矶 — 大房 — 张家 — 旗杆里 — 东方 — 楼下 — 联圩闸 — 国旺公司 — 西舍 — 易家墩 — 29公桩 — 河边桥 — 32公桩 — 红卫所 — 玉丰电站 (36站)
回程: 玉丰电站 — 红卫所 — 32公桩 — 河边桥 — 29公桩 — 易家墩 — 西舍 — 国旺公司 — 联圩闸 — 楼下 — 东方 — 旗杆里 — 张家 — 大房 — 石矶 — 五房 — 联圩下房 — 山洪粮站 — 乔头 — 山洪 — 中村 — 山洪吴家 — 塘外龚家 — 岗家闸 — 山尾肖家 — 山尾小学 — 西樊家 — 蒋巷交管站 — 镇西路 — 后李村 — 河边村 — 垾上村 — 高悟村 — 豫章桥 — 江纺 — 李家庄 (36站)