163路
成都公交 163路
去程: 清波社区 — 金福路 — 蜀鑫路 — IT大道 — 中大君悦金沙 — 金鹏街西 — 金鹏街 — 金鹏街东 — 金凤路 — 金沙遗址 — 青羊大道口 — 府南新区 — 清溪东路西 — 清溪东路 — 磨底河沿街北 — 磨底河沿街南 — 抚琴西路 — 永陵路西 — 抚琴南路 — 青羊东二路 — 西青路 — 实业街 — 长顺上街 (23站)
回程: 长顺上街 — 金河路 — 西安南路 — 枣子巷 — 青羊北路 — 抚琴南路 — 抚琴西路东 — 金罗路 — 大庆路 — 石人南路 — 石人北路 — 清溪东路 — 清溪东路西 — 府南新区 — 青羊大道北 — 金沙遗址 — 金凤路 — 金鹏街东 — 金鹏街 — 金鹏街西 — 中大君悦金沙 — 蜀鑫路 — 金福路 — 清波社区 (24站)
备注信息:
无