蜀鑫路
去程: 昭觉寺公交站 — 昭觉横路 — 洪家坡 — 驷马桥 — 高笋塘 — 解放北路一段 — 梁家巷 — 簸箕街 — 北大街 — 省市政务中心 — 锣锅巷 — 上西顺城街 — 中西顺城街 — 人民公园 — 通惠门 — 中医附院 — 清江东路 — 成温路立交桥 — 铁门坎 — 金沙车站 — 金鹏街东 — 金鹏街 — 金鹏街西 — 中大君悦金沙 — 蜀鑫路 (25站)
回程: 蜀鑫路 — 中大君悦金沙 — 蜀辉路 — 金沙遗址路 — 金沙遗址 — 青羊大道口 — 府南新区 — 二环路府南新区路口 — 战旗路口 — 成温路立交桥 — 清江东路 — 中医附院 — 通惠门 — 金河路 — 人民公园 — 西御街 — 天府广场东 — 中西顺城街 — 上西顺城街 — 锣锅巷 — 省市政务中心 — 北大街 — 簸箕街 — 梁家巷 — 解放北路一段 — 高笋塘 — 驷马桥 — 洪家坡 — 昭觉横路 — 昭觉寺公交站 (30站)
去程: 清波社区 — 金福路 — 蜀鑫路 — IT大道 — 中大君悦金沙 — 金鹏街西 — 金鹏街 — 金鹏街东 — 金凤路 — 金沙遗址 — 青羊大道口 — 府南新区 — 清溪东路西 — 清溪东路 — 磨底河沿街北 — 磨底河沿街南 — 抚琴西路 — 永陵路西 — 抚琴南路 — 青羊东二路 — 西青路 — 实业街 — 长顺上街 (23站)
回程: 长顺上街 — 金河路 — 西安南路 — 枣子巷 — 青羊北路 — 抚琴南路 — 抚琴西路东 — 金罗路 — 大庆路 — 石人南路 — 石人北路 — 清溪东路 — 清溪东路西 — 府南新区 — 青羊大道北 — 金沙遗址 — 金凤路 — 金鹏街东 — 金鹏街 — 金鹏街西 — 中大君悦金沙 — 蜀鑫路 — 金福路 — 清波社区 (24站)