中大君悦金沙
去程: 高新西区公交站 — IT大道西 — 土龙公路口1 — 两河路口 — IT大道中 — 货运大道口 — IT大道青江路口 — 清波社区 — IT大道 — 中大君悦金沙 — 金阳路西 — 金阳路中 — 金阳路 — 金阳路东 — 锦西路西 — 锦西路东 — 战旗路口 — 成温路立交桥 — 清江东路 — 中医附院 — 通惠门 — 金河路 — 人民公园 — 西御街 (24站)
回程: 西御街 — 人民公园 — 通惠门 — 中医附院 — 清江东路 — 成温路立交桥 — 铁门坎 — 金沙车站 — 青羊大道南 — 金阳路东 — 金阳路 — 金阳路中 — 蜀辉路 — 中大君悦金沙 — IT大道 — 清波社区 — IT大道青江路口 — 货运大道口 — IT大道中 — 两河路口 — 土龙公路口1 — IT大道西 — 高新西区公交站 (23站)
去程: 昭觉寺公交站 — 昭觉横路 — 洪家坡 — 驷马桥 — 高笋塘 — 解放北路一段 — 梁家巷 — 簸箕街 — 北大街 — 省市政务中心 — 锣锅巷 — 上西顺城街 — 中西顺城街 — 人民公园 — 通惠门 — 中医附院 — 清江东路 — 成温路立交桥 — 铁门坎 — 金沙车站 — 金鹏街东 — 金鹏街 — 金鹏街西 — 中大君悦金沙 — 蜀鑫路 (25站)
回程: 蜀鑫路 — 中大君悦金沙 — 蜀辉路 — 金沙遗址路 — 金沙遗址 — 青羊大道口 — 府南新区 — 二环路府南新区路口 — 战旗路口 — 成温路立交桥 — 清江东路 — 中医附院 — 通惠门 — 金河路 — 人民公园 — 西御街 — 天府广场东 — 中西顺城街 — 上西顺城街 — 锣锅巷 — 省市政务中心 — 北大街 — 簸箕街 — 梁家巷 — 解放北路一段 — 高笋塘 — 驷马桥 — 洪家坡 — 昭觉横路 — 昭觉寺公交站 (30站)
去程: 清波社区 — 金福路 — 蜀鑫路 — IT大道 — 中大君悦金沙 — 金鹏街西 — 金鹏街 — 金鹏街东 — 金凤路 — 金沙遗址 — 青羊大道口 — 府南新区 — 清溪东路西 — 清溪东路 — 磨底河沿街北 — 磨底河沿街南 — 抚琴西路 — 永陵路西 — 抚琴南路 — 青羊东二路 — 西青路 — 实业街 — 长顺上街 (23站)
回程: 长顺上街 — 金河路 — 西安南路 — 枣子巷 — 青羊北路 — 抚琴南路 — 抚琴西路东 — 金罗路 — 大庆路 — 石人南路 — 石人北路 — 清溪东路 — 清溪东路西 — 府南新区 — 青羊大道北 — 金沙遗址 — 金凤路 — 金鹏街东 — 金鹏街 — 金鹏街西 — 中大君悦金沙 — 蜀鑫路 — 金福路 — 清波社区 (24站)
去程: 清波社区 — 金福北路 — 清波农贸市场 — 清波小区 — 清波路 — IT大道 — 金祥路 — 成温双新北路口 — 贝森路 — 贝森路东 — 贝森南路南 — 瑞联路东 — 光华大道口 — 青羊大道家园路口 — 青羊大道草金路口 — 龙安路 — 置信路 — 二环路少陵路口 (18站)
回程: 二环路少陵路口 — 逸都路东 — 云影路 — 置信路 — 龙华北路 — 龙安路 — 青羊大道草金路口 — 青羊大道家园路口 — 光华大道青羊大道口 — 瑞联路东 — 贝森南路南 — 贝森南路北 — 贝森路 — 西单商场 — 蜀金路 — 金鹏街西 — 中大君悦金沙 — 公园路金辉路口 — 清波路 — 清波小区 — 清波农贸市场 — 金福北路 — 清波社区 (23站)