洪圣庙
去程: 新会汽车总站 — 侨兴南路 — 新会电大 — 侨兴中路 — 侨兴北路 — 潮江里 — 新会华侨中学 — 北园新村 — 育才路 — 龙兴花园 — 新会旧车站 — 西园新村 — 石涧路口 — 金沙广场 — 三联村 — 河北村 — 莲塘村[新会] — 五和村 — 小泽村 — 大同里 — 大泽村 — 牛勒村 — 北洋村 — 田金村 — 洪圣庙 — 张村路口 — 沙冲村 — 新建村 — 白庙村 — 司前车站 — 金三角 — 天健 — 河村 — 王岗 — 凤岗 — 罗勒桥 — 昆仑村 — 石步路口 (38站)
回程: 石步路口 — 昆仑村 — 罗勒桥 — 凤岗 — 王岗 — 河村 — 天健 — 金三角 — 司前车站 — 白庙村 — 新建村 — 沙冲村 — 张村路口 — 洪圣庙 — 田金村 — 北洋村 — 牛勒村 — 大泽村 — 大同里 — 小泽村 — 五和村 — 莲塘村[新会] — 河北村 — 三联村 — 金沙广场 — 石涧路口 — 西园新村 — 新会旧车站 — 龙兴花园 — 游泳池 — 东关路 — 潮江里 — 侨兴北路 — 侨兴中路 — 新会电大 — 侨兴南路 — 新会汽车总站 (37站)
去程: 新会旧车站 — 西园新村 — 石涧路口 — 金沙广场 — 三联村 — 河北村 — 莲塘村[新会] — 五和村 — 小泽村 — 大同里 — 大泽村 — 牛勒村 — 北洋村 — 田金村 — 洪圣庙 — 张村路口 — 沙冲村 — 新建村 — 白庙村 — 司前车站 — 金三角 — 天健 — 河村 — 王岗 — 凤岗 — 罗勒桥 — 昆仑村 — 石步路口 (28站)
回程: 石步路口 — 昆仑村 — 罗勒桥 — 凤岗 — 王岗 — 河村 — 天健 — 金三角 — 司前车站 — 白庙村 — 新建村 — 沙冲村 — 张村路口 — 洪圣庙 — 田金村 — 北洋村 — 牛勒村 — 大泽村 — 大同里 — 小泽村 — 五和村 — 莲塘村[新会] — 河北村 — 三联村 — 金沙广场 — 石涧路口 — 西园新村 — 新会旧车站 (28站)
去程: 新会汽车总站 — 侨兴南路 — 新会电大 — 侨兴中路 — 侨兴北路 — 潮江里 — 新会华侨中学 — 北园新村 — 育才路 — 龙兴花园 — 新会旧车站 — 西园新村 — 石涧路口 — 金沙广场 — 三联村 — 河北村 — 莲塘村[新会] — 五和村 — 小泽村 — 大同里 — 大泽村 — 牛勒村 — 北洋村 — 田金村 — 洪圣庙 — 张村路口 — 沙冲村 — 新建村 — 白庙村 — 司前车站 — 三益 (31站)
回程: 三益 — 司前车站 — 白庙村 — 新建村 — 沙冲村 — 张村路口 — 洪圣庙 — 田金村 — 北洋村 — 牛勒村 — 大泽村 — 大同里 — 小泽村 — 五和村 — 莲塘村[新会] — 河北村 — 三联村 — 金沙广场 — 石涧路口 — 西园新村 — 新会旧车站 — 龙兴花园 — 游泳池 — 东关路 — 潮江里 — 侨兴北路 — 侨兴中路 — 新会电大 — 侨兴南路 — 新会汽车总站 (30站)
去程: 新会汽车总站 — 侨兴南路 — 新会电大 — 侨兴中路 — 侨兴北路 — 潮江里 — 新会华侨中学 — 北园新村 — 育才路 — 龙兴花园 — 新会旧车站 — 西园新村 — 石涧路口 — 金沙广场 — 三联村 — 河北村 — 莲塘村[新会] — 五和村 — 小泽村 — 大同里 — 大泽村 — 牛勒村 — 北洋村 — 田金村 — 洪圣庙 — 张村路口 — 沙冲村 — 新建村 — 白庙村 — 司前车站 — 金三角 — 天健 — 河村 — 石名 — 兴篁 — 石步 — 石乔 (37站)
回程: 石乔 — 石步 — 兴篁 — 石名 — 河村 — 天健 — 金三角 — 司前车站 — 白庙村 — 新建村 — 沙冲村 — 张村路口 — 洪圣庙 — 田金村 — 北洋村 — 牛勒村 — 大泽村 — 大同里 — 小泽村 — 五和村 — 莲塘村[新会] — 河北村 — 三联村 — 金沙广场 — 石涧路口 — 西园新村 — 新会旧车站 — 龙兴花园 — 游泳池 — 东关路 — 潮江里 — 侨兴北路 — 侨兴中路 — 新会电大 — 侨兴南路 — 新会汽车总站 (36站)