圣十字径[西湾河街]
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
途径“圣十字径[西湾河街]”的公交线路
去程: 嘉亨湾 — 逸涛湾 — 西湾河站 — 圣十字径[筲箕湾道] — 海晏街 — 南康街 — 南安里 — 阿公岩道[柴湾道] — 鲤鱼门公园 — 大潭道[柴湾道] — 东区医院[柴湾道] — 高威阁 — 康民工业中心[柴湾道] — 怡泰街 — 宏德居 — 渔湾邨 — 柴湾消防局 — 常平街 (18站)
回程: 常平街 — 柴湾消防局 — 常安街油站[丰业街] — 杨耀松第七工业大厦[丰业街] — 八号商业广场[新业街] — 富城阁 — 乐轩台 — 环翠街市 — 青年广场[柴湾道] — 兴华邨裕兴楼 — 兴民邨[柴湾道] — 山翠苑[柴湾道] — 筲箕湾东官立中学 — 阿公岩道[柴湾道] — 南安里 — 新成街 — 海晏街 — 圣十字径[西湾河街] — 太宁街[西湾河街] — 太康楼 — 嘉亨湾 (21站)