淄博公交总站(淄博火车站)
淄博公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
淄博公交线路: 旅游线路 通勤线路 张店区大公交线路 周村区大公交线路 博山区大公交线路 淄川区大公交线路 临淄区大公交线路 跨区大公交线路 跨区中巴线路 张店区中巴线路 临淄区中巴线路 公交公司经营集约化线路
去程: 临淄汽车站 — 齐鲁石化中心医院 — 相家新村 — 临淄区政府 — 齐都花园生活区 — 朱营路口 — 王庄煤矿 — 韩家 — 大杨 — 大张路口 — 侯家屯 — 金北 — 孟家路口 — 北焦宋 — 湖田 — 热电厂 — 新村 — 淄博公交总站(淄博火车站) (18站)
回程: 淄博公交总站(淄博火车站) — 新村 — 热电厂 — 湖田 — 北焦宋 — 孟家路口 — 金北 — 侯家屯 — 大张路口 — 大杨 — 韩家 — 王庄煤矿 — 朱营路口 — 齐都花园生活区 — 临淄区政府 — 相家新村 — 齐鲁石化中心医院 — 临淄汽车站 (18站)
去程: 北羊 — 郑辛 — 郑郭 — 户王 — 敬仲 — 敬仲二中 — 石桥-钓鱼台 — 苇河 — 花沟- 朱台 — 薛家 — 谢家路口 — 高阳 — 殷家 — 徐王 — 槐务 — 张茅 — 崔茅 — 前毕 — 北王 — 索镇 — 五里桥 — 姜坊 — 小龙庄 — 果里 — 后鲁 — 玻璃厂 — 化纤厂 — 高速路口 — 水泥厂 — 魏家庄 — 酿造厂 — 淄博商厦 — 淄博公交总站(淄博火车站) (33站)
回程: 淄博公交总站(淄博火车站) — 淄博商厦 — 酿造厂 — 魏家庄 — 水泥厂 — 高速路口 — 化纤厂 — 玻璃厂 — 后鲁 — 果里 — 小龙庄 — 姜坊 — 五里桥 — 索镇汽车站 — 北王 — 前毕 — 崔茅 — 张茅 — 槐务 — 徐王 — 殷家 — 高阳 — 谢家路口 — 薛家 — 朱台 -花沟 — 苇河 — 石桥-钓鱼台 — 敬仲二中 — 敬仲 — 户王 — 郑郭 — 郑辛 — 北羊 (33站)