巴掌镇
途径“巴掌镇”的公交线路
去程: 东站 — 人医 — 文峰 — 供电大楼 — 公路站 — 修配厂 — 行政中心 — 西郊 — 启东中学 — 小花效 — 民主 — 新港 — 久隆 — 新三和桥 — 天星镇 — 上和合 — 王鲍 — 巴掌镇 — 南星桥 — 九令村 — 王鲍东窑厂 — 聚南东窑厂 — 三阳 (23站)
回程: 三阳 — 聚南东窑厂 — 王鲍东窑厂 — 九令村 — 南星桥 — 巴掌镇 — 王鲍 — 上和合 — 天星镇 — 新三和桥 — 久隆 — 新港 — 民主 — 小花效 — 启东中学 — 西郊 — 行政中心 — 修配厂 — 公路站 — 供电大楼 — 文峰 — 人医 — 东站 (23站)
去程: 东站 — 人医 — 文峰 — 供电大楼 — 公路站 — 修配厂 — 行政中心 — 西郊 — 启东中学 — 小花效 — 民主 — 新港 — 海四达(撑架桥) — 新三和桥 — 聚南东窑厂 — 王鲍东窑厂 — 九令村 — 南星桥 — 巴掌镇 — 王鲍 — 上和合 — 天星镇 — 三阳 (23站)
回程: 三阳 — 天星镇 — 上和合 — 王鲍 — 巴掌镇 — 南星桥 — 九令村 — 王鲍东窑厂 — 聚南东窑厂 — 新三和桥 — 海四达(撑架桥) — 新港 — 民主 — 小花效 — 启东中学 — 西郊 — 行政中心 — 修配厂 — 公路站 — 供电大楼 — 文峰 — 人医 — 东站 (23站)
去程: 东站 — 人医 — 文峰 — 影城 — 台湾风情街 — 农工商 — 少年宫 — 机关液化气公司 — 汇龙中学 — 庙港桥 — 长江中学 — 紫薇二村 — 城北菜场 — 永阳路口 — 南阳 — 启兴路口 — 聚阳路口 — 东元路口 — 海复 — 龚家镇 — 吕复 — 南星桥 — 北星桥 — 吕四 — 天汾 — 西宁 — 巴掌镇 — 通兴棉场 — 天汾镇 (29站)
回程: 天汾镇 — 通兴棉场 — 巴掌镇 — 西宁 — 天汾 — 吕四 — 北星桥 — 南星桥 — 吕复 — 龚家镇 — 海复 — 东元路口 — 聚阳路口 — 启兴路口 — 南阳 — 永阳路口 — 城北菜场 — 紫薇二村 — 长江中学 — 庙港桥 — 汇龙中学 — 机关液化气公司 — 少年宫 — 农工商 — 台湾风情街 — 影城 — 文峰 — 人医 — 东站 (29站)