百货大楼
去程: 县医院 — 金峨市场 — 百货大楼 — 四中 — 县政府 — 北门口 — 水果市场 — 种子公司 — 二中 — 社客北站 — 交通局 — 牌坊 — 汪屋队 — 杨冲矿 — 枫墩窑厂 — 孙村 — 黄浒 (17站)
回程: 黄浒 — 孙村 — 枫墩窑厂 — 杨冲矿 — 汪屋队 — 牌坊 — 交通局 — 社客北站 — 二中 — 种子公司 — 水果市场 — 北门口 — 县政府 — 四中 — 百货大楼 — 金峨市场 — 县医院 (17站)
去程: 县医院 — 金峨市场 — 百货大楼 — 四中 — 县政府 — 北门口 — 水果市场 — 种子公司 — 二中 — 社客北站 — 交通局 — 牌坊 — 汪屋队 — 杨冲矿 — 枫墩窑厂 — 孙村 — 黄浒 (17站)
回程: 黄浒 — 孙村 — 枫墩窑厂 — 杨冲矿 — 汪屋队 — 牌坊 — 交通局 — 社客北站 — 二中 — 种子公司 — 水果市场 — 北门口 — 县政府 — 四中 — 百货大楼 — 金峨市场 — 县医院 (17站)