北京路
去程: 薛家岛轮渡 — 大洼 — 安子 — 黄岛公路局 — 泽润金融广场 — 薛家岛 — 薛家岛市场 — 福瀛锦绣前城 — 理工大学黄岛校区 — 丁家河 — 黄岛区政府 — 城市桂冠 — 世纪商城 — 富春江路小学 — 孙家沟 — 太行山路 — 锦湖苑北 — 北江路 — 黄岛交通局 — 中达化纤 — 武家庄 — 青职学院 — 车家岭 — 保税区 — 上海路 — 东京路 — 太行山路 — 纽约路 — 柏林路 — 北京路 — 伦敦路 — 巴黎路 — 保税区东 — 天悦建材城 — 保税港区管委 (35站)
回程: 保税港区管委 — 天悦建材城 — 保税区东 — 巴黎路 — 伦敦路 — 北京路 — 柏林路 — 纽约路 — 太行山路 — 东京路 — 上海路 — 保税区 — 车家岭 — 青职学院 — 武家庄 — 中达化纤 — 黄岛交通局 — 北江路 — 锦湖苑北 — 太行山路 — 孙家沟 — 富春江路小学 — 世纪商城 — 城市桂冠 — 黄岛区政府 — 丁家河 — 理工大学黄岛校区 — 福瀛锦绣前城 — 薛家岛市场 — 薛家岛 — 泽润金融广场 — 黄岛公路局 — 安子 — 大洼 — 薛家岛轮渡 (35站)
去程: 张仓村 — 派出所 — 铁山 — 龙凤山庄 — 埠岭头 — 袁家庄 — 刘梅家庄 — 宋家庄 — 风河 — 燮里村 — 孟家庄 — 海西路 — 小台后 — 黄海小区 — 明梓集团 — 永安路[胶南] — 珠山办事处 — 胶南汽车站 — 国旅大酒店 — 胶南人民医院 — 医药公司 — 黄山路 — 观海路[胶南] — 金河丽城 — 人民路公交枢纽站 — 双星轮胎 — 东辛庄西 — 北京路[胶南] — 红星美凯龙 — 大荒西 — 大荒东 — 两河村 — 两河东 — 辛屯[胶南] — 山前西 — 山前东 — 朝阳山 — 柏果树 — 泰山路[胶南] — 黄海学院南 — 黄海学院 (41站)
回程: 黄海学院 — 黄海学院南 — 泰山路[胶南] — 柏果树 — 朝阳山 — 山前东 — 山前西 — 辛屯[胶南] — 两河东 — 两河村 — 大荒东 — 大荒西 — 红星美凯龙 — 北京路[胶南] — 东辛庄西 — 双星轮胎 — 人民路公交枢纽站 — 金河丽城 — 观海路[胶南] — 黄山路 — 医药公司 — 胶南人民医院 — 国旅大酒店 — 胶南汽车站 — 珠山办事处 — 永安路[胶南] — 明梓集团 — 黄海小区 — 小台后 — 海西路 — 孟家庄 — 燮里村 — 风河 — 宋家庄 — 刘梅家庄 — 袁家庄 — 埠岭头 — 龙凤山庄 — 铁山 — 派出所 — 张仓村 (41站)
去程: 我家建材商场 — 泰山路[胶南] — 大荒东 — 胶南一中 — 东冯家滩 — 西冯家滩 — 隐珠中学 — 胶南文化中心 — 隐珠政府 — 胶南交警大队 — 大荒西 — 大荒 — 滨海小学 — 星光大厦 — 北京路[胶南] — 胶南实验中学 — 珠海路[胶南] — 世纪新村西 — 金地花园 — 利群购物中心[胶南] — 海汇银行 — 维客 — 胶南计生局 — 珠海二区 — 灵山路南站 — 珠海一区 — 烟台东 — 黄土庄 — 滨河小区 — 新华路 — 珠海路小学 — 向阳路[胶南] — 会堂 — 胶南林业局 — 东风路小学 — 珠山办事处东 — 胶南汽车站 — 人民路[胶南] — 山兴汇龙城 — 袁家村北 — 袁家村 — 胶南七中 — 小台 — 峄山 — 大台 (45站)
回程: 大台 — 峄山 — 小台 — 胶南七中 — 袁家村 — 袁家村北 — 山兴汇龙城 — 人民路[胶南] — 胶南汽车站 — 珠山办事处东 — 东风路小学 — 胶南林业局 — 会堂 — 向阳路[胶南] — 珠海路小学 — 新华路 — 滨河小区 — 黄土庄 — 烟台东 — 珠海一区 — 灵山路南站 — 珠海二区 — 胶南计生局 — 维客 — 海汇银行 — 利群购物中心[胶南] — 金地花园 — 世纪新村西 — 珠海路[胶南] — 胶南实验中学 — 北京路[胶南] — 星光大厦 — 滨海小学 — 大荒 — 大荒西 — 胶南交警大队 — 隐珠政府 — 胶南文化中心 — 隐珠中学 — 西冯家滩 — 东冯家滩 — 胶南一中 — 大荒东 — 泰山路[胶南] — 我家建材商场 (45站)
去程: 大连路[胶南] — 阳光大厦 — 世纪新村北 — 光大集团 — 海汇银行 — 维客 — 胶南计生局 — 灵山路 — 康大集团 — 胶南交通局 — 胶南体育馆 — 向阳路 — 利群商厦[胶南] — 胶南人民医院东 — 利群超市[胶南] — 郝家石桥 — 世纪花园 — 康大 — 灵山路北站 — 新奥燃气公司 — 人民路公交枢纽站 — 双星轮胎 — 东辛庄西 — 北京路[胶南] — 大连路[胶南] (25站)
回程: 大连路[胶南] — 北京路[胶南] — 东辛庄西 — 双星轮胎 — 人民路公交枢纽站 — 新奥燃气公司 — 灵山路北站 — 康大 — 世纪花园 — 郝家石桥 — 利群超市[胶南] — 胶南人民医院东 — 利群商厦[胶南] — 向阳路 — 胶南体育馆 — 胶南交通局 — 康大集团 — 灵山路 — 胶南计生局 — 维客 — 海汇银行 — 光大集团 — 世纪新村北 — 阳光大厦 — 大连路[胶南] (25站)
去程: 人民路公交枢纽站 — 薛家滩 — 维客东 — 海汇银行 — 光大集团 — 珠海路[胶南] — 胶南实验中学 — 北京路[胶南] — 大连路[胶南] — 阳光大厦 — 胶南广电局西 — 泰华花园 — 金地花园 — 中海熙岸 — 孟家滩 — 海王集团 — 珠海办事处 — 清水庐西 — 大河东[胶南] — 金海滨置业西 — 金海滨置业 — 小河东[胶南] — 海之韵北 — 海之韵南 — 明富 — 鸭井 — 顾家崖头 — 胶南职教中心东 — 海崖 — 港湾学院 (30站)
回程: 港湾学院 — 海崖 — 胶南职教中心东 — 顾家崖头 — 鸭井 — 明富 — 海之韵南 — 海之韵北 — 小河东[胶南] — 金海滨置业 — 金海滨置业西 — 大河东[胶南] — 清水庐西 — 珠海办事处 — 海王集团 — 孟家滩 — 中海熙岸 — 金地花园 — 泰华花园 — 胶南广电局西 — 阳光大厦 — 大连路[胶南] — 北京路[胶南] — 胶南实验中学 — 珠海路[胶南] — 光大集团 — 海汇银行 — 维客东 — 薛家滩 — 人民路公交枢纽站 (30站)