北正街
去程: 孜岩 — 509车间 — 五粮液石场 — 普什公司 — 鹏程电子厂 — 梨子坳口 — 和苑小区 — 阳光苑 — 气象站 — 学堂坡 — 葡萄园小区 — 红峰西路 — 广厦路 — 宜宾学院B区 — 新街 — 敬业路 — 纸厂二岗 — 宜宾纸业 — 岷江桥头 — 北正街 — 刘臣街 — 东楼街 — 咸熙街 — 小北街 — 东街 — 南门桥 — 市建行 — 宜宾民航 — 党校 — 市政府 — 市政府招待所 — 南客站 (32站)
回程: 南客站 — 市政府招待所 — 市政府 — 党校 — 宜宾民航 — 市建行 — 南门桥 — 东街 — 小北街 — 咸熙街 — 东楼街 — 刘臣街 — 北正街 — 岷江桥头 — 宜宾纸业 — 纸厂二岗 — 敬业路 — 新街 — 宜宾学院B区 — 广厦路 — 红峰西路 — 葡萄园小区 — 学堂坡 — 气象站 — 阳光苑 — 和苑小区 — 梨子坳口 — 鹏程电子厂 — 普什公司 — 五粮液石场 — 509车间 — 孜岩 (32站)
去程: 象鼻 — 四川路桥 — 宜宾机床厂 — 贵友公司 — 岷江机械厂 — 酒都温泉 — 大麦坝 — 清泉水厂 — 思瑞 — 荣发 — 土地堂 — 天原专线 — 观斗山温泉(招呼站) — 黑林子 — 吊黄楼 — 川煤(招呼站) — 烟厂 — 三江厂 — 平交道 — 江北文化广场 — 北正街 (21站)
回程: 北正街 — 江北文化广场 — 平交道 — 三江厂 — 烟厂 — 川煤(招呼站) — 吊黄楼 — 黑林子 — 观斗山温泉(招呼站) — 天原专线 — 土地堂 — 荣发 — 思瑞 — 清泉水厂 — 大麦坝 — 酒都温泉 — 岷江机械厂 — 贵友公司 — 宜宾机床厂 — 四川路桥 — 象鼻 (21站)