长和馨苑
途径“长和馨苑”的公交线路
去程: 江阴汽车客运站 — 立新路 — 花山南路 — 板桥 — 澄南新村 — 红房子医院 — 兴澄锦苑 — 澄江街道 — 长江医院 — 澄江交管所 — 永安小区 — 永安四村 — 璜大村 — 绮山村 — 拥军站 — 松桥 — 华丰钢材 — 名豪山庄 — 中街 — 云亭交管所 — 顾家巷 — 卢家村 — 毗山村委 — 那巷 — 同心 — 万祥铝业 — 毗山 — 云西钢材 — 华方科技 — 西周家巷 — 马路上 — 长和馨苑 — 长寿医院 — 长寿农贸市场 — 夏庄 — 刘家巷 — 双泾湾 — 芦家坝 — 倪家巷集团化纤 — 大宅里 — 环北路 — 江南商城 — 祝塘镇政府 — 祝塘派出所 — 茂达棉纺 — 祝塘农机站 — 瑰宝 — 建南村委 — 投资公司 — 祝塘客运站 (50站)
回程: 祝塘客运站 — 投资公司 — 建南村委 — 瑰宝 — 祝塘农机站 — 茂达棉纺 — 祝塘派出所 — 祝塘镇政府 — 江南商城 — 环北路 — 大宅里 — 倪家巷集团化纤 — 芦家坝 — 双泾湾 — 刘家巷 — 夏庄 — 长寿农贸市场 — 长寿医院 — 长和馨苑 — 马路上 — 西周家巷 — 华方科技 — 云西钢材 — 毗山 — 万祥铝业 — 同心 — 那巷 — 毗山村委 — 卢家村 — 顾家巷 — 云亭交管所 — 中街 — 名豪山庄 — 华丰钢材 — 松桥 — 拥军站 — 绮山村 — 璜大村 — 永安四村 — 永安小区 — 澄江交管所 — 长江医院 — 澄江街道 — 兴澄锦苑 — 红房子医院 — 澄南新村 — 板桥 — 花山南路 — 立新路 — 江阴汽车客运站 (50站)