同心
去程: 江阴汽车客运站 — 立新路 — 花山南路 — 银都花苑 — 方程科技 — 江阴报社 — 澄江街道 — 长江医院 — 澄江交管所 — 花鸟市场 — 璜大村 — 绮山村 — 拥军站 — 松桥 — 华丰钢材 — 名豪山庄 — 中街 — 云亭交管所 — 顾家巷 — 卢家村 — 毗山村委 — 那巷 — 同心 — 万祥铝业 — 毗山 — 云西钢材 — 华方科技 — 西周家巷 — 马路上 — 长寿村委 — 长寿化纤 — 长寿中学 — 长寿用电站 — 陆房村 — 双泾湾 — 芦家坝 — 倪家巷集团化纤 — 大宅里 — 环北路 — 景阳路口 — 桑阳印染 — 投资公司 — 祝塘客运站 — 北山 — 环东路 — 永昌 — 桥外头 — 益民村 — 叶飞园艺 — 恒大纱业 — 新联 — 沈巷上 — 长泾交警中队 — 东亚汽修 — 孙家巷 — 花园路(长泾) — 巷路里 — 康辉汽修 — 南漍村委 — 南漍菜场 — 南漍 — 红旗新村 — 界圩 — 北田头 — 徐巷上 — 新馨家苑 — 香山八村 — 云蝠烧鹅仔(顾山) — 顾北二村 — 顾山客运站 (70站)
回程: 顾山客运站 — 顾北二村 — 云蝠烧鹅仔(顾山) — 香山八村 — 新馨家苑 — 徐巷上 — 北田头 — 界圩 — 红旗新村 — 南漍 — 南漍菜场 — 南漍村委 — 康辉汽修 — 巷路里 — 花园路(长泾) — 孙家巷 — 东亚汽修 — 长泾交警中队 — 沈巷上 — 新联 — 恒大纱业 — 叶飞园艺 — 益民村 — 桥外头 — 永昌 — 环东路 — 北山 — 祝塘客运站 — 投资公司 — 桑阳印染 — 景阳路口 — 环北路 — 大宅里 — 倪家巷集团化纤 — 芦家坝 — 双泾湾 — 陆房村 — 长寿用电站 — 长寿中学 — 长寿化纤 — 长寿村委 — 马路上 — 西周家巷 — 华方科技 — 云西钢材 — 毗山 — 万祥铝业 — 同心 — 那巷 — 毗山村委 — 卢家村 — 顾家巷 — 云亭交管所 — 中街 — 名豪山庄 — 华丰钢材 — 松桥 — 拥军站 — 绮山村 — 璜大村 — 花鸟市场 — 澄江交管所 — 长江医院 — 澄江街道 — 江阴报社 — 方程科技 — 银都花苑 — 花山南路 — 立新路 — 江阴汽车客运站 (70站)
去程: 江阴汽车客运站 — 立新路 — 花山南路 — 银都花苑 — 方程科技 — 江阴报社 — 澄江街道 — 长江医院 — 澄江交管所 — 花鸟市场 — 璜大村 — 绮山村 — 拥军站 — 松桥 — 华丰钢材 — 名豪山庄 — 中街 — 云亭交管所 — 顾家巷 — 卢家村 — 毗山村委 — 那巷 — 同心 — 万祥铝业 — 毗山 — 云西钢材 — 华方科技 — 西周家巷 — 马路上 — 长寿村委 — 长寿化纤 — 长寿中学 — 长寿用电站 — 陆房村 — 双泾湾 — 芦家坝 — 倪家巷集团化纤 — 大宅里 — 环北路 — 景阳路口 — 桑阳印染 — 投资公司 — 祝塘客运站 — 北山 — 环东路 — 永昌 — 桥外头 — 益民村 — 叶飞园艺 — 恒大纱业 — 新联 — 沈巷上 — 长泾交警中队 — 长泾交管所 — 泾南村 — 长泾国税 — 长泾镇政府 — 长泾菜场 — 云都大酒店 — 双萍大酒店 — 长泾客运站 (61站)
回程: 长泾客运站 — 双萍大酒店 — 云都大酒店 — 长泾菜场 — 长泾镇政府 — 长泾国税 — 泾南村 — 长泾交管所 — 长泾交警中队 — 沈巷上 — 新联 — 恒大纱业 — 叶飞园艺 — 益民村 — 桥外头 — 永昌 — 环东路 — 北山 — 祝塘客运站 — 投资公司 — 桑阳印染 — 景阳路口 — 环北路 — 大宅里 — 倪家巷集团化纤 — 芦家坝 — 双泾湾 — 陆房村 — 长寿用电站 — 长寿中学 — 长寿化纤 — 长寿村委 — 马路上 — 西周家巷 — 华方科技 — 云西钢材 — 毗山 — 万祥铝业 — 同心 — 那巷 — 毗山村委 — 卢家村 — 顾家巷 — 云亭交管所 — 中街 — 名豪山庄 — 华丰钢材 — 松桥 — 拥军站 — 绮山村 — 璜大村 — 花鸟市场 — 澄江交管所 — 长江医院 — 澄江街道 — 江阴报社 — 方程科技 — 银都花苑 — 花山南路 — 立新路 — 江阴汽车客运站 (61站)
去程: 江阴汽车客运站 — 立新路 — 花山南路 — 板桥 — 澄南新村 — 红房子医院 — 兴澄锦苑 — 澄江街道 — 长江医院 — 澄江交管所 — 永安小区 — 永安四村 — 璜大村 — 绮山村 — 拥军站 — 松桥 — 华丰钢材 — 名豪山庄 — 中街 — 云亭交管所 — 顾家巷 — 卢家村 — 毗山村委 — 那巷 — 同心 — 万祥铝业 — 毗山 — 云西钢材 — 华方科技 — 西周家巷 — 马路上 — 长寿村委 — 长寿化纤 — 长寿中学 — 长寿用电站 — 陆房村 — 双泾湾 — 芦家坝 — 倪家巷集团化纤 — 大宅里 — 环北路 — 江南商城 — 祝塘镇政府 — 祝塘派出所 — 茂达棉纺 — 祝塘农机站 — 瑰宝 — 建南村委 — 投资公司 — 祝塘客运站 — 金科机械 — 后遥泾岸 — 周家堂 — 红星站 — 嘉纺服装 — 华昌路口 — 文林老车站 — 杜巷上 — 新庄上 — 钱巷 — 黄家堂 — 蔡桥村 — 明康公司 — 河塘菜场 — 河塘中学 — 蒲市村委 (66站)
回程: 蒲市村委 — 河塘中学 — 河塘菜场 — 明康公司 — 蔡桥村 — 黄家堂 — 钱巷 — 新庄上 — 杜巷上 — 文林老车站 — 华昌路口 — 嘉纺服装 — 红星站 — 周家堂 — 后遥泾岸 — 金科机械 — 祝塘客运站 — 投资公司 — 建南村委 — 瑰宝 — 祝塘农机站 — 茂达棉纺 — 祝塘派出所 — 祝塘镇政府 — 江南商城 — 环北路 — 大宅里 — 倪家巷集团化纤 — 芦家坝 — 双泾湾 — 陆房村 — 长寿用电站 — 长寿中学 — 长寿化纤 — 长寿村委 — 马路上 — 西周家巷 — 华方科技 — 云西钢材 — 毗山 — 万祥铝业 — 同心 — 那巷 — 毗山村委 — 卢家村 — 顾家巷 — 云亭交管所 — 中街 — 名豪山庄 — 华丰钢材 — 松桥 — 拥军站 — 绮山村 — 璜大村 — 永安四村 — 永安小区 — 澄江交管所 — 长江医院 — 澄江街道 — 兴澄锦苑 — 红房子医院 — 澄南新村 — 板桥 — 花山南路 — 立新路 — 江阴汽车客运站 (66站)
去程: 江阴汽车客运站 — 立新路 — 花山南路 — 板桥 — 澄南新村 — 红房子医院 — 兴澄锦苑 — 澄江街道 — 长江医院 — 澄江交管所 — 永安小区 — 永安四村 — 璜大村 — 绮山村 — 拥军站 — 松桥 — 华丰钢材 — 名豪山庄 — 中街 — 云亭交管所 — 顾家巷 — 卢家村 — 毗山村委 — 那巷 — 同心 — 万祥铝业 — 毗山 — 云西钢材 — 华方科技 — 西周家巷 — 马路上 — 长和馨苑 — 长寿医院 — 长寿农贸市场 — 夏庄 — 刘家巷 — 双泾湾 — 芦家坝 — 倪家巷集团化纤 — 大宅里 — 环北路 — 江南商城 — 祝塘镇政府 — 祝塘派出所 — 茂达棉纺 — 祝塘农机站 — 瑰宝 — 建南村委 — 投资公司 — 祝塘客运站 (50站)
回程: 祝塘客运站 — 投资公司 — 建南村委 — 瑰宝 — 祝塘农机站 — 茂达棉纺 — 祝塘派出所 — 祝塘镇政府 — 江南商城 — 环北路 — 大宅里 — 倪家巷集团化纤 — 芦家坝 — 双泾湾 — 刘家巷 — 夏庄 — 长寿农贸市场 — 长寿医院 — 长和馨苑 — 马路上 — 西周家巷 — 华方科技 — 云西钢材 — 毗山 — 万祥铝业 — 同心 — 那巷 — 毗山村委 — 卢家村 — 顾家巷 — 云亭交管所 — 中街 — 名豪山庄 — 华丰钢材 — 松桥 — 拥军站 — 绮山村 — 璜大村 — 永安四村 — 永安小区 — 澄江交管所 — 长江医院 — 澄江街道 — 兴澄锦苑 — 红房子医院 — 澄南新村 — 板桥 — 花山南路 — 立新路 — 江阴汽车客运站 (50站)