大东门
去程: 兰家坪 — 延安大学 — 杨家岭 — 区党校 — 市党校 — 王家坪纪念馆 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 南门坡 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 高家园则 — 后勤处 — 塑料厂 — 马家湾 — 农科所 — 红化小区 — 家属区 — 农校 — 医学院 — 财校 (23站)
回程: 财校 — 医学院 — 农校 — 家属区 — 红化小区 — 农科所 — 马家湾 — 塑料厂 — 后勤处 — 高家园则 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 兰家坪 (24站)
去程: 丽景花苑 — 火车站 — 汽车南站火车站 — 公交公司 — 三中 — 市医院 — 管理站 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 延安纪念馆 — 市党校 — 区党校 — 杨家岭 — 延安大学 — 兰家坪 (21站)
回程: 兰家坪 — 石佛沟 — 水厂 — 师范 — 延河宾馆 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 管理站 — 市医院 — 三中 — 公交公司 — 汽车南站火车站 — 柳林 — 丽景花苑 (20站)
去程: 丽景花苑 — 火车站 — 汽车南站火车站 — 公交公司 — 三中 — 市医院 — 管理 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 兰家坪 (21站)
回程: 兰家坪 — 延安大学 — 杨家岭 — 区党校 — 市党校 — 王家坪纪念馆 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 管理站 — 市医院 — 三中 — 公交公司 — 汽车南站火车站 — 柳林 — 丽景花苑 (20站)
去程: 市场沟东兴百汇 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 北关小学 — 人防 — 电缆厂 — 档案局 — 市场沟生产队 — 市场沟小学 — 边区银行旧址 — 民众剧团 — 市场沟东兴百汇 (14站)
回程: 市场沟东兴百汇 — 民众剧团 — 边区银行旧址 — 市场沟小学 — 市场沟生产队 — 档案局 — 电缆厂 — 人防办 — 北关小学 — 延大附院 — 南门坡 — 大礼堂 — 市场沟东兴百汇 (13站)
去程: 王家沟 — 虎头园小区 — 虎头峁 — 丽景花苑 — 柳林 — 紫乐幼儿园 — 新新花园 — 韩家窑则 — 石化小区 — 高苑大桥 — 高家园则 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 凤凰广场 (17站)
回程: 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 高家园则 — 高苑大桥 — 石化小区 — 韩家窑则 — 新新花园 — 紫乐幼儿园 — 柳林 — 丽景花苑 — 虎头峁 — 虎头园小区 — 王家沟 (15站)
去程: 百合花园 — 公交公司 — 三中 — 市医院 — 管理站 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 文化沟一村 — 文化沟二村 — 聋哑学校 — 雅荷小区 — 文化沟 (19站)
回程: 文化沟 — 雅荷小区 — 聋哑学校 — 文化沟二村 — 文化沟一村 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 管理站 — 市医院 — 三中 — 公交公司 — 百合花园 (18站)
去程: 兰家坪 — 石佛沟 — 水厂 — 师范 — 延河宾馆 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 南门坡 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 高家园则 — 后勤处 — 塑料厂 — 马家湾 — 农科所 — 红化小区 — 家属区 — 农校 — 医学院 — 财校 (23站)
回程: 财校 — 医学院 — 农校 — 家属区 — 红化小区 — 农科所 — 马家湾 — 塑料厂 — 后勤处 — 高家园则 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 王家坪纪念馆 — 市党校 — 区党校 — 杨家岭 — 延安大学 — 兰家坪 (24站)
去程: 技术学院 — 延园中学 — 枣园旧址 — 干部学院 — 市卫生监督所 — 邓家沟 — 市急救指挥中心 — 卫校 — 市规划局 — 卷烟厂 — 石佛沟 — 水厂 — 师范 — 延河宾馆 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 南门坡 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 高家原则 — 后勤处 — 马家湾 — 农科所 — 红化 — 农校 — 医学院 — 财校 (30站)
回程: 财校 — 医学院 — 农校 — 红化 — 农科所 — 马家湾 — 后勤处 — 高家原则 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 卷烟厂 — 市规划局 — 卫校 — 市急救指挥中心 — 邓家沟 — 市卫生监督所 — 干部学院 — 枣园旧址 — 延园中学 — 技术学院 (31站)