王家坪纪念馆
去程: 兰家坪 — 延安大学 — 杨家岭 — 区党校 — 市党校 — 王家坪纪念馆 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 南门坡 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 高家园则 — 后勤处 — 塑料厂 — 马家湾 — 农科所 — 红化小区 — 家属区 — 农校 — 医学院 — 财校 (23站)
回程: 财校 — 医学院 — 农校 — 家属区 — 红化小区 — 农科所 — 马家湾 — 塑料厂 — 后勤处 — 高家园则 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 兰家坪 (24站)
去程: 罗家坪站 — 区一中 — 交通局 — 车管所 — 东兴超市 — 交警大队 — 热电厂 — 向阳沟 — 供电局 — 解放剧院 — 区二建公司 — 北桥沟 — 王家坪旧址 — 王家坪纪念馆 — 市党校 — 区党校 — 杨家岭 — 延安大学 — 兰家坪 — 圣地大剧院 — 卫校 — 小砭沟 — 仙鹤岭 — 西北川公园 — 西郊幼儿园 — 枣园中学 — 枣园乡政府 — 枣园旧址 — 延园中学 — 莫家湾 — 市一中 — 裴庄 (32站)
回程: 裴庄 — 市一中 — 莫家湾 — 延园中学 — 枣园旧址 — 干部学院 — 西北川公园 — 延长石油 — 小砭沟 — 卫校 — 尚家超市 — 兰家坪 — 延安大学 — 杨家岭 — 区党校 — 市党校 — 王家坪纪念馆 — 王家坪旧址 — 北桥沟 — 汽车东站 — 向阳沟 — 宝塔宾馆 — 交警大队 — 东兴超市 — 车管所 — 交通局 — 区一中 — 罗家坪 (28站)
去程: 丽景花苑 — 火车站 — 汽车南站火车站 — 公交公司 — 三中 — 市医院 — 管理 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 兰家坪 (21站)
回程: 兰家坪 — 延安大学 — 杨家岭 — 区党校 — 市党校 — 王家坪纪念馆 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 管理站 — 市医院 — 三中 — 公交公司 — 汽车南站火车站 — 柳林 — 丽景花苑 (20站)
去程: 丽景花苑 — 火车站 — 汽车南站火车站 — 公交公司 — 三中 — 市医院 — 管理 — 南桥 — 二中 — 大礼堂 — 区政府 — 小东门 — 解放剧院 — 区二建公司 — 北桥沟 — 王家坪旧址 — 王家坪纪念馆 — 市党校 — 区党校 — 杨家岭 — 延安大学 — 兰家坪 — 圣地大剧院 — 卫校 — 小砭沟 — 仙鹤岭 — 西北川公园 — 西郊幼儿园 — 枣园中学 — 枣园乡政府 — 枣园旧址 (31站)
回程: 枣园旧址 — 干部学院 — 西北川公园 — 延长石油 — 小砭沟 — 卫校 — 尚家超市 — 兰家坪 — 延安大学 — 杨家岭 — 区党校 — 市党校 — 王家坪纪念馆 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 管理 — 市医院 — 三中 — 公交公司 — 汽车南站火车站 — 柳林 — 丽景花苑 (27站)