五中
去程: 兰家坪 — 延安大学 — 杨家岭 — 区党校 — 市党校 — 王家坪纪念馆 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 南门坡 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 高家园则 — 后勤处 — 塑料厂 — 马家湾 — 农科所 — 红化小区 — 家属区 — 农校 — 医学院 — 财校 (23站)
回程: 财校 — 医学院 — 农校 — 家属区 — 红化小区 — 农科所 — 马家湾 — 塑料厂 — 后勤处 — 高家园则 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 兰家坪 (24站)
去程: 丽景花苑 — 火车站 — 汽车南站火车站 — 公交公司 — 三中 — 市医院 — 管理站 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 延安纪念馆 — 市党校 — 区党校 — 杨家岭 — 延安大学 — 兰家坪 (21站)
回程: 兰家坪 — 石佛沟 — 水厂 — 师范 — 延河宾馆 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 管理站 — 市医院 — 三中 — 公交公司 — 汽车南站火车站 — 柳林 — 丽景花苑 (20站)
去程: 卷烟厂后厂 — 宏远小区 — 纸箱厂 — 兰家坪 — 石佛沟 — 水厂 — 师范 — 延河宾馆 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 中心街 — 东关车站 — 向阳沟 — 宝塔宾馆 — 交警大队 — 车管所 — 交通局 — 联通公司 — 血站 — 桥沟中学 — 市工商局 (23站)
回程: 市工商局 — 桥沟中学 — 血站 — 联通公司 — 交通局 — 车管所 — 东兴超市 — 交警大队 — 热电厂 — 向阳沟 — 供电局 — 解放剧院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 兰家坪 — 纸箱厂 — 宏远小区 — 卷烟厂后厂 (23站)
去程: 丽景花苑 — 火车站 — 汽车南站火车站 — 公交公司 — 三中 — 市医院 — 管理 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 兰家坪 (21站)
回程: 兰家坪 — 延安大学 — 杨家岭 — 区党校 — 市党校 — 王家坪纪念馆 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 管理站 — 市医院 — 三中 — 公交公司 — 汽车南站火车站 — 柳林 — 丽景花苑 (20站)
去程: 兰家坪 — 石佛沟 — 水厂 — 师范 — 延河宾馆 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 中心街 — 汽车东站 — 向阳沟 — 宝塔宾馆 — 东兴超市 — 晶众超市 — 交通局 — 区一中 — 龙昌园 — 创新实验小学 — 宝塔山医院 (20站)
回程: 宝塔山医院 — 创新实验小学 — 龙昌园 — 区一中 — 交通局 — 车管所 — 东兴超市 — 交警一大队 — 热电厂 — 向阳沟 — 供电局 — 解放剧院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 兰家坪 (20站)
去程: 文化沟 — 雅荷小区 — 聋哑学校 — 文化沟二村 — 文化沟一村 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 中心街 — 延运后大门 — 黄蒿洼沟口 — 批发市场 — 修理厂 — 黄蒿洼村 — 园丁小区 — 嘉丰国际城 — 公交车队 (18站)
回程: 公交车队 — 嘉丰国际城 — 园丁小区 — 黄蒿洼村 — 修理厂 — 批发市场 — 黄蒿洼沟口 — 延运后大门 — 解放剧院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 文化沟一村 — 文化沟二村 — 聋哑学校 — 雅荷小区 — 文化沟 (17站)
去程: 百合花园 — 公交公司 — 三中 — 市医院 — 管理站 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 文化沟一村 — 文化沟二村 — 聋哑学校 — 雅荷小区 — 文化沟 (19站)
回程: 文化沟 — 雅荷小区 — 聋哑学校 — 文化沟二村 — 文化沟一村 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 凤凰广场 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 管理站 — 市医院 — 三中 — 公交公司 — 百合花园 (18站)
去程: 东十里铺 — 桥沟镇政府 — 桥沟 — 渔厂 — 丝绸厂 — 毛纺厂 — 尹家沟 — 线务站 — 向阳沟 — 供电局 — 解放剧院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 文化沟一村 — 文化沟二村 — 聋哑学校 — 雅荷小区 — 文化沟 (19站)
回程: 文化沟 — 雅荷小区 — 聋哑学校 — 文化沟二村 — 文化沟一村 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 中心街 — 汽车东站 — 向阳沟 — 线务站 — 尹家沟 — 毛纺厂 — 丝绸厂 — 渔厂 — 桥沟 — 桥沟镇政府 — 东十里铺 (20站)
去程: 兰家坪 — 石佛沟 — 水厂 — 师范 — 延河宾馆 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 南门坡 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 高家园则 — 后勤处 — 塑料厂 — 马家湾 — 农科所 — 红化小区 — 家属区 — 农校 — 医学院 — 财校 (23站)
回程: 财校 — 医学院 — 农校 — 家属区 — 红化小区 — 农科所 — 马家湾 — 塑料厂 — 后勤处 — 高家园则 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 王家坪纪念馆 — 市党校 — 区党校 — 杨家岭 — 延安大学 — 兰家坪 (24站)
去程: 技术学院 — 延园中学 — 枣园旧址 — 干部学院 — 市卫生监督所 — 邓家沟 — 市急救指挥中心 — 卫校 — 市规划局 — 卷烟厂 — 石佛沟 — 水厂 — 师范 — 延河宾馆 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 南门坡 — 大礼堂 — 市场沟 — 南桥 — 高家原则 — 后勤处 — 马家湾 — 农科所 — 红化 — 农校 — 医学院 — 财校 (30站)
回程: 财校 — 医学院 — 农校 — 红化 — 农科所 — 马家湾 — 后勤处 — 高家原则 — 南桥 — 市场沟 — 体育场 — 南门坡 — 大东门 — 延大附院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 延河宾馆 — 师范 — 水厂 — 石佛沟 — 卷烟厂 — 市规划局 — 卫校 — 市急救指挥中心 — 邓家沟 — 市卫生监督所 — 干部学院 — 枣园旧址 — 延园中学 — 技术学院 (31站)