官员村
佛山公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
佛山公交线路: 禅城线路 南海线路 顺德线路 高明线路 三水线路 镇内线路(南海) 镇内线路(三水) 购物专线(顺德) 佛山城巴线路 广佛城巴线路 佛肇城巴线路 跨市线路 地铁线路
去程: 三水汽车站 — 洲边 — 官员村 — 竹山村 — 五顶岗(金本) — 天湖村[白坭] — 云塘村 — 白坭华立医院 — 白坭青年文化广场 — 白坭开发区 — 灶头村 — 清塘村 — 新明珠 — 周村 — 黄岗里村 — 龙池 — 上梁村 — 新生村 — 石鳌村 — 抱龙桥 (20站)
回程: 抱龙桥 — 石鳌村 — 新生村 — 上梁村 — 龙池 — 黄岗里村 — 周村 — 新明珠 — 清塘村 — 灶头村 — 白坭开发区 — 白坭青年文化广场 — 白坭华立医院 — 云塘村 — 天湖村[白坭] — 五顶岗(金本) — 竹山村 — 官员村 — 洲边 — 三水汽车站 (20站)
去程: 三水汽车站 — 洲边 — 官员村 — 竹山村 — 五顶岗(金本) — 天湖村[白坭] — 云塘村 — 白坭华立医院 — 白坭青年文化广场 — 白坭开发区 — 灶头村 — 清塘村 — 新明珠 — 周村 — 黄岗里村 — 龙池 — 上梁村 — 新生村 — 岗头 — 凤果村 (20站)
回程: 凤果村 — 岗头 — 新生村 — 上梁村 — 龙池 — 黄岗里村 — 周村 — 新明珠 — 清塘村 — 灶头村 — 白坭开发区 — 白坭青年文化广场 — 白坭华立医院 — 云塘村 — 天湖村[白坭] — 五顶岗(金本) — 竹山村 — 官员村 — 洲边 — 三水汽车站 (20站)
去程: 三水广场 — 三水汽车站 — 邮政局 — 柏安大酒店 — 金盛包装厂 — 明珠湾 — 西河路 — 农科所 — 魁岗 — 河口发电厂 — 河口文塔路 — 河口地税 — 河口市场 — 西南街道办 — 河口邮局 — 河口油站 — 红城区 — 高平村 — 金浦饲料厂 — 潮湾 — 江根村 — 新街墟 — 上下陈村 — 夏亨村 — 沙塘村 — 石基村 — 龙洲(水泥厂) — 三水港 — 五顶岗(金本) — 百威大道 — 竹山村 — 上骊 — 官员村 — 洲边 — 显和村 — 彭坑村 — 翠坑村 (37站)
回程: 翠坑村 — 彭坑村 — 显和村 — 洲边 — 官员村 — 上骊 — 竹山村 — 百威大道 — 五顶岗(金本) — 三水港 — 龙洲(水泥厂) — 石基村 — 沙塘村 — 夏亨村 — 上下陈村 — 新街墟 — 江根村 — 潮湾 — 金浦饲料厂 — 高平村 — 红城区 — 河口油站 — 河口邮局 — 西南街道办 — 河口市场 — 河口地税 — 河口文塔路 — 河口发电厂 — 魁岗 — 农科所 — 西河路 — 明珠湾 — 金盛包装厂 — 柏安大酒店 — 邮政局 — 三水汽车站 — 三水广场 (37站)