护国
去程: 三0九 — 德棉 — 东大市场 — 长途站 — 火车站 — 五七 — 粮机 — 护国路口 — 河西 — 水寨 — 白店 (11站)
回程: 白店 — 水寨 — 河西 — 护国路口 — 粮机 — 五七 — 火车站 — 长途站 — 东大市场 — 德棉 — 三0九 (11站)
去程: 赵河 — 护国 — 河滨公园 — 计生办 — 粮机厂 — 烟草专卖局 — 通用网机厂 — 紫金路菜场 — 太和宫 — 五一社 — 吉阳宾馆 — 凤凰路 — 海子桥 — 老汽车站(中百仓储) — 老涵洞民政局 — 府东街 — 府城国土局 — 碧涢大酒店 — 市司法局 — 长途汽车站 — 新一中 — 建材超市 — 凤凰村 — 草庙村 — 高庙 — 肖杨村 (26站)
回程: 肖杨村 — 高庙 — 草庙村 — 凤凰村 — 建材超市 — 新一中 — 长途汽车站 — 市司法局 — 碧涢大酒店 — 府城国土局 — 府东街 — 老涵洞民政局 — 老汽车站(中百仓储) — 海子桥 — 凤凰路 — 吉阳宾馆 — 五一社 — 太和宫 — 紫金路菜场 — 通用网机厂 — 烟草专卖局 — 粮机厂 — 计生办 — 河滨公园 — 护国 — 赵河 (26站)